Sergej Maslobojev wystąpi na gali KoK w Wilnie w marcu!

0
2284

Czołowy zawodnik wagi do 95 kg na świecie Sergej Maslobojev zawalczy podczas najbliższego eventu King of Kings w Wilnie 19 marca.

Litwin w listopadzie wrócił do swojej macierzystej organizacji, pokonując jednogłośnie Kevina Langlois-Rossa. Nie był zadowolony ze swojej postawy, ale zaznaczał, że w 2021 rzadko miał okazję prezentować się na ringu (zaledwie dwa występy). Co więcej, podczas przygotowań do Glory 78 doznał kontuzji i musiał się wycofać.

Teraz litewski promotor oficjalnie potwierdził występ swojego byłego mistrza. W niedawno udzielonym wywiadzie Maslobojev przyznał, że chciałby wrócić do KOK po raz kolejny, jeżeli Glory nie zapewni mu walk. Teraz jasne stało się, że w Glory w najbliższym czasie raczej go nie zobaczymy.

Litwin do najbliższego startu przygotowywał się w Serbii. W Nowym Sadzie w Ronin Carnage u trenera Misy Baculova miał okazję posparować m.in. z Andreiem Stoicą, czy… z Maciejem Karpińskim.

Na galę KoK Mega Series 2022 in Vilnius potwierdzono mocno obsadzony turniej do 71 kg (z Hubertem Dylewskim w składzie), a także walkę unifikacyjną o pas do 65 kg między Matasem Pultarazinskasem a Pokiem Biilem.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here