Sergiej Braun wraca do korzeni. Niemiec zawalczy w karate

0
1552

Promująca kontaktowe karate oraz kickboxing, bułgarska organizacja Senshi ogłosiła pełną kartę walk na swój kolejny event. Podczas zaplanowanej na 22 lutego w Varnie gali Senshi 5 zobaczymy 9 walk, z czego 3 starcia o pasy mistrzów WAKO Pro. W jednym z pojedynków zobaczymy uczestnika gal DSF Kickboxing Challenge i mistrza Mix Fight, Sergieja Brauna który powraca do karate.

Niemiec spotka się na zasadach KWU Senshi full contact z Bułgarem, Hrystiyanem Korunchevem. Owe zasady są podobne do zasad kickboxingu. Zawodnicy walczą w spodniach od karate przewiązanych pasem. Dozwolone są techniki znane z ringów K-1, dodatkowo fighterzy mogą dodać do swojego arsenału uderzenia łokciami, głową oraz rzuty. Przeciwnik Brauna, Hrystiyan Korunchev jest mistrzem interkontynentalnym Wako Pro w wadze do 78,1 kg. Znany z walki min. z Yohanem Lidonem na gali DSF: Twierdza Niemiec ostatnio rywalizował w 4-osobowym turnieju na gali Mix Fight Championship 27 w Niemczech. W półfinale pokonał Łukasza Pławeckiego, a w finale rozprawił się z byłym pretendentem do pasa mistrza DSF w wadz edo 86 kg, Bricem Kombou. Co ciekawe Niemiec trzy tygodnie wcześniej zawalczy na zasadach K-1 w niemieckiej Fuldzie z Holendrem, Marco Baarsem.

Na gali w Varnie będzie można zobaczyć również trzy walki o pasy mistrzów świata WAKO Pro. W formule low kick Francuz, Abderrahim Chafay będzie bronił swojego trofeum przeciwko Andreiowi Chekhoninowi z Rosji. Reprezentant Sbornej to mistrz świata w kickboxingu i specjalista od karate kyokushin. Mistrz Europy WAKO Pro w wadze do 72 kg, Bogdan Shumarov zaatakuje europejski tytuł w wadze do 75 kg przeciwko Estończykowi, Maikelowi Asturowi. Kickboxer znad Bałtyku to dwukrotny mistrz kraju i brązowy medalista amatorskich mistrzostw Europy i świata WAKO. Tym razem oprócz rywala będzie musiał walczyć z bułgarską publicznością, która będzie mocno wspierać miejscowego czempiona. W trzeciej walce o pas mistrza świata WAKO Pro, a drugiej na zasadach K-1, Portugalczyk Adolfo Barao zmierzy się z Atanasem Bozhilovem. Portugalczyk to sześciokrotny mistrz kraju oraz półwyspu iberyjskiego w kickboxingu, który przyjedzie do Varny zaatakować należący do Bułgara tytuł.

Transmisję z gali przeprowadzi internetowa teleiwzja Fite TV. Przekaz jest dostępny w systemie pay per view.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here