South Battle 5: Dudek, Brotoń i Rutkiewicz w karcie walk

0
1856

Już 23 października kolejna odsłona turnieju FBF !! Genialna karta walki to krótkie podsumowanie tego co będzie można zobaczyć podczas South Battle 5 VIP EDITION. Organizatorzy nie chcą na razie zdradzić wszystkiego, jednak coś wisi w powietrzu. Być może to nowa formuła K1, lub coś jeszcze bardziej zaskakującego, o czym zapewniają nas przedstawiciele organizacji.


Wiemy na pewno, że w głównej karcie walk zobaczymy czołowych fighterów FBFu, czyli Rafała Dudka oraz Tomka Brotonia, który zmierzą się z reprezentantami Francji. Kolejne walki, to nowe twarze federacji: Marta Chojnoska do tej pory związana z KSW, która wraca do Kickboxingu oraz Rafał Rutek Rutkiewicz zwycięzca Pierwszej Edycji Krwawego Sportu (walki na zasadach K1 na gołe pięści).


Nowością jest możliwości obejrzenia gali FBF w systemie PPV ! Co w zestawieniu z „wisienką”, o jakiej mówią organizatorzy, może okazać się strzałem w dziesiątkę i nowym kierunkiem rozwoju federacji.


Jeśli chcecie zobaczyć South Battle 5 VIP EDITION na żywo, jest to możliwe tym razem tylko ze strefy VIP z uwagi na ograniczenia wywołane przez COVID. Zainteresowanych tą formą prosimy o kontakt z FBF.


Jak zawsze podczas turniejów FBF możemy też liczyć na widowiskowe debiuty zawodowe oraz amatorskie.


Wszystko to sprawia że piąta edycja będzie wyjątkowa i nowatorska pod każdym względem !!! Dlatego zachęcamy was do śledzenia dalszych informacji na jej temat !!!

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here