South Battle: Fight Night powraca 8 października

0
2045

Kierowana przez Tomasza Mordarskiego organizacja South Battle postanowiła zorganizować długo przekładany event. Wróciwszy do poprzedniej nazwy ogłoszono, że kolejne wydarzenie będzie miało miejsce 8 października. Znamy już pierwsze nazwiska, które pojawią się na gali.

Tradycyjnie walka wieczoru została zarezerwowana dla zawodnika i trenera nowosądeckiego Fight House, Rafała Dudka. Weteran Enfusion, Glory i It’s Showtime ostatni raz pojawił się na jedynej dotąd gali Kickboxing Fight Night, która miała miejsce w czerwcu w Legnicy. W walce wieczoru wspomnianej gali Dudek zastopował niskimi kopnięciami znanego z Glory, Mohammeda El Mira. Pojedynek odbywał się w kategorii do 75 kg. W lutym 2020 roku Rafał poległ na punkty w starciu z Żorą Akopyanem na gali w białoruskim Mińsku.

Oprócz Dudka na gali mają pojawić się znani z organizacji DSF Kickboxing Challenge: Tomasz Brotoń, były pretendent do mistrzowskiego pasa w wadze do 75-ciu kg, Piotr Sokół czy uczestnicy jednej z walk na KFN 1: Piotr Tomalski oraz Daniel Majka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here