Stamp straciła kolejny tytuł, Rodlek wygrał turniej na ONE Championship: A New Breed (WYNIKI) (WIDEO)

0
1161

ONE Championship wróciło tradycyjnie z kolejną, krótką piątkową galą z Bangkoku. Tym razem widzowie zobaczyli tylko walki w MT, które okazały się nadspodziewanie efektowne. Nie zabrakło także niespodzianki w main evencie, gdzie Allycia Hellen Rodriques pozbawiła Stamp pasa wagi do 115 funtów.

Zaczęło się od nokautu w pierwszej rundzie w pojedynku dwóch fajterów, którzy wystąpili niedawno na galach z serii ONE: No Surrender. Kambodżanin Sok Thy ciosem w splot słoneczny posłał na matę Huang Dinga.

Wondergirl skończyła KC Carlos znakomitym łokciem, którym złamała nos rywalce. To była technika, która przez cały pojedynek robiła różnicę u dynamicznej Tajki.

W finale turnieju dla pretendentów Rodlek wygrał przez decyzję z Kulabdamem. Zawodnik z klubu Saenchaia dwa razy spowodował liczenie przeciwnika. Szczególnie przy pierwszym knockdownie trudno uwierzyć, że Kulabdam był w stanie kontynuować. Rodlek zmierzy się teraz o pas MT do 145 funtów z Nong-O.

W walce wieczoru Allycia Hellen Rodrigues zaskoczyła wszystkich, łącznie ze Stamp, pokonując ją przez decyzję. Reprezentantka Tajlandii w 2020 straciła tytuły w kickboxingu (z Janet Todd) i teraz w muay thai z Brazylijką trenującą w Phuket Top Team.

Jako bonus skrót z pojedynku MMA, gdzie Yodkaikaew rozprawił się Aleksem Schildem przede wszystkim dzięki potężnym lowkickom.

Kolejna gala ONE – A New Breed II 11 września, także w stolicy Tajlandii. Galę będzie można oglądać na żywo na oficjalnym kanale ONE, na kanale Fightklub oraz na stronie i aplikacji sport.tvp.pl.

Rezultaty walk uderzanych na gali ONE Championship: A New Breed (28 sierpnia, Bangkok):

115 lbs: Allycia Hellen Rodrigues pok. Stamp Fairtex przez decyzję – MT, o pas
145 lbs: Rodlek PKSaenchaimuaythaigym pok. Kulabdam Sor. Jor. Piekuthai przez decyzję – MT, finał turnieju
125 lbs: Wondergirl Fairtex pok. KC Carlos przez TKO 2R (złamany nos) – MT
135 lbs: Sok Thy pok. Huang Ding przez KO 1R (cios na korpus) – MT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here