Stoica pokonał Tevette, fatalny Kemayo na gali DFS 15 (WYNIKI)

0
2889

Podczas gali Dynamite Fighting Show 15, która miała miejsce w Buzau, w main evencie Bogdan Stoica wybrał się do wagi ciężkiej, pokonując pewnie zawodnika Enfusion Sama Tevette. Powrót po podróży do MMA zanotował także Freddy Kemayo, przegrywając w kiepskim stylu z Sebastianem Cozmancą.

TUTAJ ZAPIS WSZYSTKICH WALK

Walka wieczoru nie przyniosła wielkich fajerwerków. Stoica od początku do końca dyktował tempo. Holendersko-senegalski zawodnik natomiast od czsau do czasu odpowiadał, będąc po prostu zbyt statycznym i pasywnym dla Rumuna. Wprawdzie były próby przejęcia inicjatywy, ale powtórzyła się historia z walk z Nidalem Bchirim i po raz kolejny Tevett przegrał decyzją.

W co-main evencie Sebastian Cozmanca nie dał najmniejszych szans Freddy’emu Kemayo. Francuski weteran wyglądał fatalnie. Był wolny, ociężały i wyraźnie odstawał od Rumuna, który w drugiej rundzie był nawet w stanie trafić wysokim kopnięciem, doprowadzając do liczenia. Po jednostronnych trzech rundach Cozmanca wygrał decyzją.

Florin Lambagiu wrócił po nieudanym występie w walce o pas ISKA we Francji i w drugiej rundzie położył hakiem na wątrobę Buraka Unala z Teamu Erkana Varola. „Rambo” zaprezentował firmową taktykę polegającą n naciskaniu rywala i zamykaniu go. Właśnie pod linami reprezentant gospodarzy zadał decydujący cios.

Wyniki gali Dynamite Fighting Show 15 (24 czerwca 2022, Romeo Iamandi Arena, Buzau):
+95 kg: Bogdan Stoica pok. Sam Tevette przez jednogłośną decyzję
+95 kg: Sebastian Cozmanca pok. Freddy Kemayo przez jednogłośną decyzję
77 kg: Florin Lambagiu pok. Burak Unal przez KO 2R (hak na wątrobę)
77 kg: Andrei Ostrovanu pok. Frank Rubanguka przez jednogłośną decyzję
85 kg: Bogdan Nastase pok. Salih Akhman przez TKO 2R (3 knockdowny)
77 kg: Andrei Leustean pok. Cezar Buzdugan przez jenogłośną decyzję
81 kg: Madalin Mogos pok. Andrei Andreescu przez jednogłośną decyzję (ExR)
70 kg: Ionut Popa pok. Neculai Bosnea przez TKO 3R (zatrzymanie sędziego)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here