Święta z ONE. Poznaliśmy kalendarz na grudzień

0
1048

ONE Championship przy okazji piątkowej premiery swojej rozpiski podało plan gal na ostatni miesiąc 2020 roku. Odbędą się dwie imprezy, rozłożone na cztery transmisje, przy czym jedna wypadnie… w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

ZOBACZ KALENDARZ IMPREZ MADFIGHT

Już wcześniej ogłoszono, że 4 grudnia w Singapurze będzie miała miejsce gala ONE: Big Bang. Dojdzie tam do walki o pas w kategorii do 225 funtów między Romanem Kryklią a Muratem Aygunem, o czym już informowaliśmy. Na tej samej karcie w organizacji zadebiutuje mistrz Glory do 70 kg Marat Grigorian. Jego rywalem będzie Iwan Kondratiew, zawodnik znany z gal ACB-KB czy Tatneft Cup. Reszta to pojedynki MMA. Cała rozpiska pojawiła się nieoczekiwanie na Wikipedii:

Druga część odbędzie się tydzień później (11 grudnia), ale na razie brak zaplanowanych zestawień. W kolejny piątek (19 grudnia) zobaczymy już galę o nazwie Collision Course, gdzie już teraz wiadomo, że w main evencie Nong-O w obronie tytułu MT zmierzy się z wygranym letniego, czteroosobowego turnieju Rodlekiem. Reszta karty to MMA. Tutaj kolejna część imprezy wyznaczona została na… 25 grudnia. Wtedy będą miały premierę pozostałe walki, bo tak naprawdę wszystkie odbędą się 19.12.

W ostatni weekend listopada nie będzie głównego eventu ONE, ale w sobotę 28 listopada odbędzie się pierwsza gala Road to ONE w Rosji. W superfighcie wystąpi znany m.in. z gal DSF Dmitrij Walent. Dojdzie także do czteroosobowego turnieju w limicie do 63,5 kg. Partnerem będzie organizacja Fair Fight.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here