Szmajda odebrał pas Heblowi na gali Krwawy Sport 5 (WYNIKI)

0
1122

Jak zwykle Krwawy Sport nie dał zbyt dużo pracy sędziom punktowym. Na piątej gali promotora walk kickbokserskich na gołe pięści w Redzie znowu żadna walka nie dobrnęła do decyzji sędziowskiej. W pojedynku wieczoru Jakub Szmajda po niesamowitej walce pokonał Patryka Hebla, który pokazał tonę charakteru.

Szmajda zdetronizował Hebla, ale żeby go skończyć, potrzebował powalić go na deski DZIESIĘCIOKROTNIE. Hebel początkowo nie był w stanie niczym zaskoczyć rywala i większość jego akcji polegała na rzucaniu sierpów z opuszczoną głową, co dość szybko zobaczył jego przeciwnik. Dziewięć knockdownów (w tym większość po wyprzedzeniu albo akcji lewy-prawy) nie wystarczyło, aby Hebel nie był w stanie podnieść się z maty. Dopiero w trzeciej rundzie przy dziesiątym liczeniu nie był w stanie kontynuować walki.

W co-main Robert Maruszak dość łatwo pokonał Bartosza Sarbiewskiego, trzykrotnie powodując liczenie. Efektownie wyglądały jego uniki z opuszczoną gardą po których wypalał kontrami lewym, które przewracały rywala.

Kontrowersyjnie zakończył się bój Dominika Parola z Kamilem Kozakiem. Tradycyjnie zawodnik Uniq Fight Club robił dużą różnicę middlekickami, ale też w pierwszej odsłonie parę razy dał się złapać na kontrę. W drugiej rundzie Kozak zaatakował ciosem, który wyglądał na zadany otwartą dłonią, po którym Parol osunął się na deski. Sędzia klatkowy stwierdził, że stało się to po legalnym ataku i zakończył pojedynek.

Wyniki gali Krwawy Sport 5 (14 stycznia 2022, River Style Hotel, Reda):
walki na gołe pięści:
100 kg: Jakub Szmajda pok. Patryka Hebla przez KO 3R (lewy prosty) – o pas
+100 kg: Robert Maruszak pok. Bartosz Sarbiewski przez TKO 1R
80 kg: Kamil Kozak pok. Dominika Parola przez KO 2R
66 kg: Wiktor Modzelewski pok. Wiktor Adamski przez TKO 1R (kontuzja kolana)
walki w rękawicach do MMA:
120 kg: Michał Dreczkowski pok. Kacpra Miklasza przez TKO 2R (kopnięcie na głowę)
84 kg: Krystian Rosa pok. Łukasza Wiśniewskiego przez KO 3R (kopnięcie na głowę)
84 kg: Artur Niebrzydowski pok. Mateusza Olejniczaka przez KO 1R (prawy podbródkowy)
86 kg: Robert Fikus pok. Grzegorza Kryszajtysa przez TKO 3R (niedopuszczenie do dalszej walki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here