Takeru z nowym przeciwnikiem. Zmiany last minute w rozpisce K’Festa 3

0
1350

Jak należało się spodziewać, w obliczu pandemii koronawirusa, rozpiska gali K’Festa 3, 22 marca uległa dalszym zmianom. Z uwagi na ograniczenia w ruchu lotniczym z Europy w Saitamie nie zobaczymy większości zawodników trenujących na co dzień na Starym Kontynencie. Zmiany nie ominęły więc także main eventu, czyli pojedynku Takeru.

Japończyk miał zmierzyć się o tytuły K-1 i ISKA z Adamem Bouarourou. Mieszkający we Francji Marokańczyk kilka dni temu na swoim Instagramie wrzucił grafikę informującą, że nie będzie w stanie wystąpić na gali. Niedługo potem post zniknął, ale zawodnik i tak do Japonii nie przyleci. Zamiast niego wystąpi weteran i były mistrz stadionu Channel7 Petchdam Petchkiatpetch. Nie należy oczywiście mylić go z Petchdamem, który obecnie występuje na galach ONE Championship.

Pecha ma Kenta Hayashi. Po tym, jak z powodu wirusa wypadł Chińczyk Zhu Shuai, do wycofania się został zmuszony także Szwed Kim Falk. Na jego miejsce dowołany został zawodnik Krush, 22-letni Asahisa Taio, którego najbardziej znaczące nazwisko na rozkładzie to Riku Anpo, brat mistrza do -65 kg, Rukyi. Taio na co dzień rywalizuje w limicie do 60 kg.

Zmiany dotknęły też turnieju do 70 kg. Z walki z Hiromim Wajimą wypadł Niclas Larsen, którego zastępcą będzie Avatar Tor. Morsi. Taj to zwycięzca turnieju Topking z grudnia 2018, a także uczestnik gal Muay Xtreme. Reprezentantami Europy w drabince pozostają więc Milan Pales i Eder Lopes którym udało dostać się do Japonii.

Rozpiskę opuścił Yuuki Egawa, który był zmuszony wycofać się z walki z Facundo Suarezem. Mamy za to walkę Masaakiego Noiriego. Były mistrz kategorii -65 kg, mający na koncie walki w Glory, czy starym K-1 zmierzy się z Davidem Mejią. Hiszpan walczył m.in. w Kunlun Fight, Enfusion, Wu Lin Feng, FEA, czy ACB KB. Jego rywalami byli tacy zawodnicy jak Tawanchai, Ilias Bulaid, oraz Simon Santana.

Uczestników gali przybliżaliśmy już TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Łącznie w niedzielę w Saitamie zobaczymy (łącznie z walkami otwierającymi) 25 pojedynków! Start o godzinie 3.30 polskiego czasu, od 5.00 oficjalne otwarcie gali.

Pełna rozpiska gali K’Festa 3 22 marca (Saitama Super Arena):

70 kg: finał turnieju
60 kg: Takeru vs. Petchdam Petchkiatpetch
90 kg: Sina Karimian vs. Ryo Aitaka – o pas
55 kg: Yoshiki Takei vs. Dansiam Ayothaya Fight Gym
50 kg: KANA vs. Gloria Peritore
62,5 kg: Kenta Hayashi vs. Asahisa Taio
65 kg: Rukiya Anpo vs. Fukashi Mizutani – o pas
70 kg: półfinał turnieju
70 kg: półfinał turnieju
67,5 kg: Masaaki Noiri vs. David Mejia
60 kg: Yuta Murakoshi vs. Leona Pettas
55 kg: Akihiro Kaneko vs. Masashi Kumura
57,5 kg: Kaito Ozawa vs. Jawsuayai Ayothaya Fight Gym
67,5 kg: Yuta Kubo vs. Jordann Pikeur – o pas
65 kg: Hideaki Yamazaki vs. Hikaru Terashima
61 kg: Satoru Nariai vs. Seyia Kawahara
70 kg: Hiromi Wajima vs. Avatar Tor. Morsi – ćwierćfinał turnieju
70 kg: Yasuhiro Kido vs. Milan Pales – ćwierćfinał turnieju
70 kg: Katsuya Jinbo vs. Eder Lopes – ćwierćfinał turnieju
70 kg: Kaito vs. Minoru Kimura – ćwierćfinał turnieju
70 kg: Daisuke Fujimura vs. Kotetsu – walka rezerwowa turnieju
walki otwarcia:
90 kg: Shinya Uemura vs. Seyia Tanigawa
55 kg: Takeshi Riamu vs. RYUTO
62,5 kg: Hikaru Hasumi vs. Hisaki Higashimoto
55 kg: RIRA vs. „Kyoken” Jin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here