Tawanchai i hitowe starcie kickbokserskie na ONE 158

0
3493

W piątek 3 czerwca odbędzie się kolejna gala ONE Championship. W odróżnieniu od ostatnich eventów, nie będzie ona jednak tak bogata w walki uderzane. Tym razem dostaniemy dwa pojedynki. W jednym z nich wystąpi Tawanchai.

23-letni Taj jest niepokonany w MT w ONE. Jedyna jego porażka miała miejsce w pojedynku kickbokserskim z Sittichaiem. Tamto starcie miało bardzo wyrównany przebieg. Zwycięstwa Tawanchaia były natomiast bardzo efektowne. Seana Clancy’ego skończył za pomocą kopnięcia na głowę, a Saemapetcha za pomocą prawego sierpa. Teraz jego przeciwnikiem będzie Niclas Larsen. Duńczyk rywalizował m.in. w Glory, gdzie stoczył 6 walk. Pokonywał m.in. Łukasza Pławeckiego. Bił się m.in. z Tyjanim Beztatim, czy Andym Ristie. Poza Glory na koncie ma boje m.in. z Buakawem czy Youssefem Boughanemem.

W walce kickboxerskiej do 170 funtów zmierzy się dwóch debiutantów. Były zawodnik Kunlun Fight i Enfusion Marouan Touhtouh skrzyżuje rękawice z Constantinem Rusu. Obaj są gwarancją bardzo ofensywnego stylu. Touhtouh to finalista GP Kunlun Fight. Rywalizował z takimi zawodnikami jak Davit Kiria, Endy Semeleer, Buakaw, czy Superbon. Rusu to były mistrz KOK i FEA, który parokrotnie przymierzany był do Robina Ciricia w Enfusion, ale ostatecznie Mołdawianin wylądował w ONE.

INFORMACJE O GALI I ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here