Tayfun Ozcan zmienił klub. Będzie ćwiczył z trenerem Hariego

0
2911

Były mistrz organizacji Enfusion, obecnie zatrudniony w ONE Championship, Tayfun Ozcan postawił na zmiany. Podczas trwającej pandemii miał więcej czasu na przemyślenia i uznał, że czas na życiowe decyzje. Turek ogłosił, że jego drogi ze słynnym Siam Gym i trenerem Mikkim Benazzouzem rozeszły się po pięciu latach współpracy.

– Po pięknych pięciu latach w Siam Gym czas na kolejny krok w mojej karierze. Zamierzam ją kontynuować z Saidem z SB Gym. Edwin van Os pozostaje wciąż moim managerem. Chciałbym podziękować Mekkiemu, Azizowi Samirowi i Yousseowi za wspaniałą współpracę. – napisał w jednym z serwisów społecznościowych były mistrz Enfusion.

Tym samym Ozcan związuje się z trenerem Saidem El Badaouim. Prowadzący swoją akademię w Utrechcie trener współpracuje z zawodnikami MMA i kickboxingu. Wśród jego podopiecznych należy wyróżnić weterana japońskiego K-1 i MMA, Melvina Manhoefa czy byłą mistrzynię UFC w wadze piórkowej, Germaine de Randamie. W lipcu zeszłego roku Badr Hari ogłosił treningi pod okiem El Badaouiego ale już w grudniu w jego narożniku znów stał Mike Passanier. Współpraca z największą gwiazdą kickboxingu nie potrwała długo.

Ozcan to jedna z największych gwiazd Enfusion, które ostatnio oddaje swoich najlepszych zawodników do innych lig. Turek podczas wielu lat walk w holenderskiej organizacji pokonał min.: Andego Souwera, Amansio Paraschiva czy Jonaya Risco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here