Tenshin Nasukawa kontra Takanori Gomi na RIZIN.33

0
1183

Na prawdopodobnie ostatniej konferencji przed sylwestrową galą RIZIN.33 w Saitamie ogłoszono przeciwnika dla Tenshina Nasukawy. Największa gwiazda RIZIN nie będzie walczyć w kickboxingu, a po drugiej stronie ringu stanie były mistrz PRIDE, Takanori Gomi.

Walka odbędzie się na rozszerzonych zasadach bokserskich (boks z backfistem) na dystansie 3×2 min. Gomi wziął ofertę pojedynku 2 tygodnie przed galą, ale pod warunkiem, że dostanie miejsce na zapowiedzianej dzień wcześniej mega evencie RIZIN, RISE i K-1, który odbędzie się w czerwcu. Rok temu w sylwestra na RIZIN.26 „Fireball Kid” stoczył taką samą konfrontacje, pokonując Kojiego Tanakę.

Nobuyuki Sakakibara zakomunikował, że oferty dostali Yoshinari Nadaka i Ryusei, ale obaj odmówili walki z Tenshinem, ponieważ było za mało czasu na odpowiednie przygotowanie. Dla podopiecznego Hiroyukiego Nasukawy będzie to ostatni występ w organizacji. W kwietniu zawalczy ostatni raz dla RISE, a finałowym pojedynkiem przed przejściem do boksu będzie wspomniany bój z Takeru. Odbędzie się on podczas specjalnej łączonej gali w czerwcu w Tokyo Dome albo na tokijskim stadionie olimpijskim.

ROZPISKA GALI RIZIN.33

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here