Tenshin Nasukawa poznał rywala na RISE World Series 2021 in Yokohama

0
3663

Coraz mniej czasu zostało Tenshinowi Nasukawie na walki w kickboxingu. Zawodnik Team Teppen w marcu następnego roku zakończy kickbokserską karierę. Tymczasem RISE ogłosiło, że powróci on na kolejnej gali World Series 23 września. W Yokohamie zmierzy się on z Masahiko Suzukim.

Obaj mieli okazję walczyć ze sobą w 2015 roku w ćwierćfinale turnieju BLADE. Wówczas Nasukawa wygrał przed czasem. Suzuki to obecny mistrz RISE w kategorii do 55 kg i mistrz Japonii WBC MT. Przez ostatnie 6 lat przegrał tylko raz – w finale zeszłorocznego turnieju RISE Dead or Alive po decyzji z Shiro Matsumoto. W 2021 stoczył dwie świetne walki – z Somą Tamedą i Tepparithem. Zwłaszcza walka z Tamedą na RISE Eldorado 2021 to mocny kandydat na rundę roku.

Tenshin Nasukawa w 2021 pojawił się w ringu dwukrotnie. W lutym na Eldorado 2021 wypunktował w rewanżu wspomnianego Shiro, a w czerwcu na RIZIN.28 w Tokyo Dome stoczył pojedynek bokserski z Kokim Osakim, Hiroyą i Hideo Tokoro. Z każdym po rundzie.

Organizatorzy ogłosili także pary półfinałowe GP do 53 kg. Kazane zmierzy się z Jinem Mandokoro, a mistrz tej kategorii Kazuki Osaki zmierzy się z Shiro. Szczególnie warto przypomnieć tutaj walkę ćwierćfinałową Osakiego, który po fenomentalnej konfrontacji pokonał Issei Ishiiego.

Pełna rozpiska gali RISE WS 2021 in Yokohama w PIA Arena MM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here