Tenshin vs. Takeru w czerwcu na łączonej gali K-1 i RIZIN?

0
1004

Nie ustaje zamieszanie po pojawieniu się Takeru Segawy na sylwestrowej gali RIZIN.26 podczas walki Tenshina Nasukawy. Tym razem Yahoo Sports i Sports Navi podają, że do wyczekiwanego od lat starcia dojdzie w czerwcu w Tokyo Dome.

Rozmowy co prawda potwierdziło K-1, ale podkreślić trzeba, że artykuł bazuje na anonimowym insajderze. W sylwestra Takeru spotkał się z dziennikarzami i odpowiadał na pytania. Podkreślił, że chciałby, aby do walki doszło na neutralnym terenie, czyli ani w RIZIN, ani w K-1. Z tekstu wynika, że miałoby to być coś na kształt Dynamite!! czyli konfrontacji najlepszych zawodników z obu stron. Czy tym gruntem może być MEGA? Pojawia się również informacja o udziale Floyda Mayweathera jr. Nowy promotor już przełożył galę z lutego na nieokreśloną datę w maju.

Jeżeli obaj zawodnicy mają zmierzyć się w czerwcu, w lutym i marcu czekają ich jeszcze sprawdziany. Takeru na drugim dniu K’FESTA 4 będzie bronić pasa do 60 kg z Leoną Pettasem, a Tenshin na RISE Eldorado 2021 stoczy reważową walkę z Shiro Matsumoto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here