Thai Fight wraca 28 listopada z Saenchaiem w walce wieczoru

0
1567

Organizacja Thai Fight nie zwalnia tempa. Jedna z najpopularniejszych federacji zajmujących się promocją boksu tajskiego zorganizuje drugi event w tym miesiącu. Już 28 listopada we wschodniej części Tajlandii, Rayong będzie miała miejsce kolejna gala. W walce wieczoru tradycyjnie zobaczymy Saenchaia ale nie zabraknie innych gwiazd Muay Thai.

Legendarny Taj poszuka 58-ego zwycięstwa z rzędu. Seria mistrza stadionu Lumpinee w czterech kategoriach wagowych trwa już kilka lat i prawdopodobnie zostanie przedłużona. Thai Fight organizuje gale, w których Tajowie rywalizują z farangami, czyli zawodnikami spoza Tajlandii i tak będzie również podczas następnej gali. Znając klasę Saenchaia można przewidywać, że skutecznie rozprawi się z kolejnym farangiem, dla którego sukcesem będzie przetrwanie walki.

Oprócz legendarnego zawodnika w ringu zobaczymy również etatowych wojowników Thai Fight. W co-main evencie tradycyjnie pokaże się wciąż nowy w organizacji, P.T.T. Vor Rujirawong, który notuje serię fenomenalnych nokautów. To samo możemy napisać o Kittim Sor Jor Danrayongu i Tengnuengu. Nie zabraknie również walki doświadczonego Saiyoka i świetnie radzącej sobie z zawodniczkami zza granicy, Petchjeeja. Niebawem poznamy pełne zestawienia. Na razie wiemy tylko o uczestnictwie w evencie fighterów z Tajlandii.

Transmisja tradycyjnie na oficjalnym kanale Thai Fight w serwisie Youtube w godzinach około południowych czasu polskiego w sobotę, 28 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here