THE MATCH 2022 w małych rękawicach, bez międzynarodowej transmisji!

0
887

Na jednej z konferencji dotyczących gali THE MATCH 2022, która odbędzie się 19 czerwca w Tokyo Dome, ujawniono informację dotyczącą sprzętu, którego używać będą zawodnicy podczas wszystkich pojedynków. Gruchnęła również informacja, że widzowie poza Japonią nie zobaczą legalnie hitowo zapowiadającej się gali, której walką wieczoru będzie starcie Tenshina Nasukawy i Takeru.

Informację tę potwierdził Drake Riggs z podcastu „Broadened HoRIZIN”, mający kontakty z ludźmi z RIZIN.

Wina leży po stronie platform streamingowych, ale nie wiemy też czy nie obecna sytuacja nie jest spowodowana wygórowanymi wymaganiami finansowymi Japończyków.

Jak więc obejrzeć THE MATCH?

Teoretycznie istnieje możliwość wykupienia japońskiego PPV (za ok 40 dolarów) na Abema.tv z użyciem VPN, ale jest jeden problem. System co prawda przyjmuje zagraniczne karty płatnicze, ale sama Abema może blokować VPN-y. Pokrótce – zapłacić można, ale nie daje to gwarancji, że uda się obejrzeć galę. W obecnej sytuacji ci którzy chcą zobaczyć to wydarzenie, będą musieli poradzić sobie mniej legalnymi sposobami.

Prawie jak w MMA, czyli rękawice 6OZ w użyciu

Co do samej gali, to zawodnicy rywalizować będą w rękawicach marki Windy. Dla zawodników lżejszych niż 60 kg rozmiar rękawic to… 6 uncji! Dotyczy to również main eventu, czyli walki Tenshin vs. Takeru. Dla fajterów od 60 kg w górę rękawice ważyć będą 8 uncji.

https://twitter.com/Karaev_Fan/status/1534880080945565696?s=20&t=h0zgCfZoXRD0fh6WPARGXA

Opublikowano również kolejność walk. Kartę otworzy pojedynek brata Tenshina – Ryujina Nasukawy z Rui Okubo. Następnie do ringu wejdzie Masahiko Suzuki i Akihiro Kaneko, a za nimi Shiro Matsumoto i Masashi Kumura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here