Tiffany van Soest obroniła pas na Glory 80, odwołany main event (WIDEO) (WYNIKI)

0
3022

Dość nieoczekiwany przebieg miała gala Glory 80 w Trixxo Arenie w belgijskim Hasselt. Z pierwotnie zaplanowanych siedmiu pojedynków, dwa zostały odwołane, a jeden został przerwany. W ostatnim, który zdołał się odbyć, Tiffany van Soest obroniła pas do 55 kg, nokautując Manazo Kobayashi kopnięciem obrotowym na tułów.

O no contest w przerwanej walce Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim pisaliśmy TUTAJ. W wyniku zajść na trybunach odwołano main event między Jamalem Ben Saddikiem a Levim Rigtersem. Wcześniej wypadł pojedynek o pas do 95 kg, w którym Artiom Wachitow miał mierzyć się z Luisem Tavaresem, ale ten wycofał się z pojedynku, nie chcąc walczyć z reprezentantem Rosji. Odliczając pojedynek otwierający, który był za darmo, PPV z Glory 80 kosztowało 20 euro za… 3,5 walki.

Ostatniem pojedynkiem, który zdołał odbyć się od początku do końca była obrona tytułu do 55 kg przez Tiffany van Soest. Amerykanka podejmowała mistrzynię RISE do 52 kg Manazo Kobayashi, kończąc walkę przed czasem w piątej rundzie.

Bardzo efektownie zakończył się pojedynek otwierający całą rozpiskę. Wielokrotny mistrz WFL i były pretendent do pasa Enfusion Jay Overmeer trzykrotnie posłał na deski Josa van Belzena.

Świetną mocną walkę dali dwaj reprezentanci Turcji, Serkan Ozcaglayan i Ertugrul Bayrak. Ostatecznie decyzją wygrał trenujący w SB Gym Ozcaglayan.

Niespodziankę sprawił Guerric Billet, wygrywając decyzją z niegdyś czołowym fajterem Enfusion Nordinem Ben Mohem.

Wyniki gali Glory 80 (19 marca 2022, Trixxo Arena, Hasselt):
+95 kg: Jamal Ben Saddik vs. Levi Rigters – walka odwołana
+95 kg: Arkadiusz Wrzosek vs. Badr Hari – no contest (zamieszki na trybunach)
55 kg: Tiffany van Soest pok. Manazo Kobayashi przez TKO 5R (kopnięcie obrotowe na tułów) – o pas
85 kg: Serkan Ozcaglayan pok. Ertugrul Bayrak przez jednogłośną decyzję
70 kg: Guerric Billet pok. Nordin Ben Moh przez jednogłośną decyzję
77 kg: Jay Overmeer pok. Jos van Belzen przez TKO 2R (3 knockdowny w rundzie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here