TOP 5 2020: rankingi telewizji FighTime.pl

0
1331
źródło: strona FB FightExclusiveNight

Telewizja internetowa FighTime.pl, po szerokich konsultacjach z Polskim Związkiem Kickboxingu. wskazała TOP 5 zawodowych kickboxerów w 2020 roku bez podziału na kategorie wagowe. Najlepszym fighterem zawodowym w owym podsumowaniu okazał się podopieczny Witolda Kostki, Dominik Zadora do spółki z mistrzem MFC oraz zawodowym mistrzem Polski PZKB w formule K-1 rules, Kacper Frątczak. Wśród kobiet wskazano Emilię Czerwińską.

Wśród mężczyzn na drugim miejscu wskazano Rafała Dudka. Trener i zawodnik Fight House Nowy Sącz wyprzedził w owym rankingu Łukasza Pławeckiego z nowosądeckiego Halnego. Tuż za podium znaleźli się: Michał Turyński z Fightera 1992 Wrocław, a stawkę zamknął Wojciech Wierzbicki z Kick Fighter Zgorzelec.

U kobiet na drugim miejscu znalazła się podopieczna Macieja Domińczaka z Legionu Głogów, Martyna Kierczyńska. Ostatnie miejsce na podium przyznano podopiecznej Damiana Herczyka z bielskich Berserkerów, Marcie Waliczek. Na czwartej pozycji sklasyfikowano Barbarę Nalepkę z Fightera Trzebnica. Stawkę zamknęła weteranka, Marta Chojnoska.

Telewizja FighTime.pl ma zamiar jeszcze podsumować rywalizację w amatorskim kickboxingu. Oczywiście zainteresowanych zapraszamy na ich fanpage oraz fanpage PZKB, gdzie możecie śledzić dalsze zestawienia. My prezentujemy jeszcze graficzne formy rankingów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here