Transfery roku w kickboxingu! Gwiazdy Glory w ONE

0
971

Po wiosennej ofensywie kontraktowej, jaką przypuściło ONE Championship, pozyskując m.in. mistrzów Enfusion Tayfuna Ozcana i Bogdana Stoicę. Tym razem uderzono w inną konkurencję, bowiem pozyskano dwójkę z Glory: Marata Grigoriana i Anissę Meksen.

Podopieczny Nicka Hemmersa był mistrzem kategorii -70 kg od maja 2019, kiedy pokonał Sittichaia. Potem obronił tytuł z Tyjanim Beztatim i Elvisem Gashim. Poza tym Ormianin był mistrzem nowego K-1 do 70 kg, a także zwyciężył w 16-osobowym GP Kunlun Fight. Grigorian słynie z bardzo mocnego ciosu i typowo holenderskiego, intensywnego stylu walki.

Anissa Meksen zdominowała przez jakiś czas kobiecą kategorię do 55 kg w Glory, ale we wrześniu 2019 straciła pas w rewanżu z Tiffany van Soest. Potem jeszcze skończyła przed czasem Ji Waen Lee w lutym. Francuzka ma w dorobku także pasy ISKA i WAKO Pro. W 2014 roku wygrała reality show Enfusion do 54 kg.

Kolejne nabytki ONE robią wrażenie, ale na razie w obecnych realiach nie ma szans, aby dać im walki. Singapurska organizacja wróciła trzema galami z cyklu „No Surrender” w Bangkoku, ale uczestniczyli w nich tylko Tajowie, bądź zagraniczni fajterzy przebywający w Tajlandii. Kolejny event nie jest wyjątkiem. „A New Breed” odbędzie się 28 sierpnia w tym samym miejscu, co ostatnie eventy i znowu bez zawodników spoza Tajlandii. Kolejne gale z tej serii zostaną rozegrane 11 i 18 września i wszystko na to wskazuje, że dotychczasowa formuła krótkich, organiczonych rozpisek zostanie zachowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here