Transfery w Tajlandii! Ratchasing zmienia barwy klubowe

0
882

Znany z gal Thai Fight, Ratchasing postanowił zmienić akademię. Jeden z najbardziej znanych poza Tajlandią zawodników będzie reprezentował Petchyindee Academy. Tym samym dołącza do znanych z ONE Championship Petchmorakota, Capitana i Mongkolpetcha na sali, a kto wie czy również nie w ONE.

Ratchasing jest znany przede wszystkim z walk dla organizacji Thai Fight. Ideą tej organizacji jest promowanie wojowników z Królestwa Tajlandii, którzy walczą z obcokrajowcami czyli tzw. farangami. W związku z tym Taj rywalizował z mieszkającymi w Tajlandii rywalami. W jego rekordzie znajdziemy takich zawodników jak: Argentyńczyk Luca Lassalle, Brazylijczycy Felipe Gois i Pedro Rodrigues, Irańczyk Saeed Salehikhenari czy Birmańczyk Saw Htoo Zaw. Poniżej jeszcze jeden z lepszych nokautów, jakie na galach Thai Fight widzieliśmy w wykonaniu Ratchasinga.

W organizacji Thai Fight idzie mu całkiem dobrze, natomiast nieco gorzej rysuje się kariera Ratchasinga na tajskich ringach. W listopadzie zeszłego roku został znokautowany na jednej z gal Thai Fight przez Kongklaia. W 2018 roku przegrał na stadionie Rajadamnern z Thaksinlek Kiatniwat. Rok wcześniej wystąpił na chińskiej gali WLF w meczu Chiny vs Tajlandia. Przegrał wtedy z Yang Zhuo przez jednogłośną decyzję sędziów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here