Trudne zadanie! Tenshin Nasukawa w walce wieczoru RIZIN.24

0
2537

RIZIN Fighting Federation na konferencji ogłosiło kolejną galę, która odbędzie się 27 września w Saitamie. RIZIN.24 będzie firmować kickbokserski pojedynek wieczoru z udziałem Tenshina Nasukawy.

22-latek po pokonaniu Yukiego Kasahary na gali RISE on Abema tym razem stanie przed największym wyzwaniem w historii swoich pojedynków w RIZIN. Jego rywalem będzie Koji Tanaka, który niedawno został przechwycony z K-1. Koji podczas gali RIZIN.23 w przerwie między pojedynkami wyzwał oficjalnie Nasukawę. Organizatorzy postanowili działać i zrobili z tego main event. Limit wagowy nie został jeszcze określony.

Tanaka rywalizował o pas K-1, przegrywając z Takeru przez decyzję. Dwa razy został wyliczony, ale jest niesłychanie twardym fajterem. Zresztą najlepiej obejrzeć tę walkę, bo działy się tu rzeczy nieprawdopodobne:

Koji jest również urzędującym mistrzem ISKA K-1 rules w wadze do 61 kg. Ma na koncie zwycięstwa z takimi rywalami jak Hirotaka Urabe, Stavros Exakoustidis, czy Tatsuya Oiwa. W ostatnim pojedynku pokonał przed czasem zawodnika MMA Seiyę Kawaharę podczas eventu K-1 w Yokohamie, jeszcze w 2019 roku.

Galę RIZIN.24 będzie można obejrzeć w PPV w dedykowanym serwisie. Cena to 5000 jenów w ramach crowdfundingu, albo 5500 jenów w dniu gali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here