Trylogia! Alistair Overeem zadebiutuje w Glory w październiku

0
567

Minęło trochę czasu, od kiedy Alistair Overeem podpisał kontrakt z Glory. Organizatorzy w tym roku mieli sporo problemów i nie ogłaszali daty debiutu Holendra. W końcu jednak poznaliśmy długo wyczekiwaną datę. Trenujący u Nicka Hemmersa zawodnik w październiku w Arnhem zmierzy się w trzeciej walce z Badrem Harim.

Gala Glory Collision 4 odbędzie się 8 października na krytym stadionie GelreDome. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą za czasów późnego „starego” K-1, w 2008 i 2009 roku. O pierwszym pojedynku opowiadaliśmy szerzej TUTAJ. W drugiej walce, rok później, na finałach WGP Hari zrewanżował się Overeemowi.

Dla „Ubereema” będzie to powrót do kickboxingu po wielu latach poświęconych wyłącznie MMA (i występom w UFC). Ostatni jego pojedynek to finał World GP w 2010 roku, gdzie pokonał Petera Aertsa. Hari z kolei w marcu zanotował oficjalnie „no contest” w rewanżu z Arkadiuszem Wrzoskiem na Glory 80.

Podczas eventu zobaczymy również Antonio Plazibata i Leviego Rigtersa. Wcześniej jednak będzie miała miejsce gala Glory 81, na której bić się będą Benjamin Adegbuyi z Jamalem Ben Saddikiem. Będzie to rewanż za konfrontację z 2018 roku, kiedy Marokańczyk znokautował Rumuna. Nie jest jeszcze oficjalnie znana data.

Najbliższy event Glory to Glory RIVALS 1 w Alkmaar 11 czerwca, organizowany razem z Enfusion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here