Uczestnik turnieju DSF boksuje w sobotę w Niemczech

0
929

Uczestnik turnieju wagi ciężkiej DSF Kickboxing Challenge, Georgij Fibich nie nudzi się latem. Urodzony na Ukrainie reprezentant Czech jutro stoczy swój drugi pojedynek pięściarski. Podczas sobotniej gali w niemieckim Magdeburgu spotka się z niepokonanym na zawodowych ringach, Collinsem Omondim Ojalem (3-0, 2 KO).

Reprezentant naszych południowych sąsiadów zadebiutował w zawodowym boksie w czerwcu zeszłego roku. Podczas gali w Usti nad Labem, w którym mieszak Fibich, zastopował w drugiej rundzie Pavla Siskę. Owy pojedynek był zakontraktowany na cztery rundy. Przeciwnik urodzonego na Ukrainie kickboxera legitymował się w tamtej walce rekordem 6-51-1. Co ciekawe uczestnik niedokończonego turnieju DSF Kickboxing Challenge wniósł wtedy na wagę 1,5 kg mniej niż dzisiaj podczas ceremonii ważenia w Magdeburgu. Skala pokazała 112,5 kg.

Przeciwnik Fibicha pochodzi z Kenii, chociaż od wielu lat mieszka w Szwajcarii. Sobotnia potyczka z Czechem będzie dla niego pierwszą walką poza nową ojczyzną. 35-latek wniósł na wagę 104,5 kg.

Walką wieczoru gali będzie powrót przymierzanego do Mariusza Wacha, Agita Kabayela. Reprezentant Niemiec spotka się z Evgeniosem Lazaridisem (16-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here