Wasieniow i Rusu z wygranymi przed czasem na FEA: Keep Grinding 2 (WYNIKI)

0
1309

Po ośmiomiesięcznej przerwie, w sobotę 13 listopada wróciła organizacja Fighting and Entertainment Association. Na FEA: Keep Grinding 2 w Ciorescu zobaczyliśmy siedem pojedynków, wśród których wyjątkowo nie znalazły się ani walki o tytuł, ani turniejowe.

W main evencie Dmitrij Wasieniow bez większych problemów trzykrotnie spowodował liczenie Vladimira Toka. Niemiec został ściągnięty jako zastępstwo dla Pawło Żurawlowa. Najpierw reprezentant Rosji poszedł pod szerokim prawym rywala, po czym skontrował prawym prostym, a następnie skierował jeszcze dwa ciosy w wytrąconego z równowagi Toka. Drugie liczenie to najpierw celne kolano, potem zasypanie przeciwnika ciosami. Walkę zakończyło celne kopnięcie na głowę, niedługo przed końcem pierwszej rundy.

W co-main Constantin Rusu nie dał najmniejszych szans Pawłowi Gryszanowiczowi, którego trzy razy skierował na deski. Mołdawianin zrezygnował z walki na Enfusion w Groningen 20 listopada, aby móc walczyć dla swojej macierzystej organizacji i tego wieczora to on triumfował w Futsal Arenie. Rusu rozbił rywala zarówno ciosami na tułów, jak i na głowę.

Znany z DSF Mikita Szostak po trudnej walce pokonał Ołeksija Werszynina po rundzie dodatkowej, chociaż w pierwszym starciu Białorusin został wyliczony po celnym prawym prostym Ukraińca. Potem jednak Szostak sukcesywnie zdobywał teren i presją, efektywnym boksem oraz lowkickami zapewnił sobie najpierw dogrywkę, a potem wygraną.

Dwa świetne pojedynki zobaczyliśmy na początku rozpiski. Najpierw Vitalie Panaite zanotował kolejny efektowny nokaut, gasząc światło Maksymowi Adamence tuż przed końcem pierwszej rundy za pomocą prawego sierpa. Dodać trzeba, że Mołdawianin już wcześniej dwukrotnie miał reprezentanta Ukrainy na deskach, m.in. po efektownej obrotówce na tułów.

Znany z tureckich gal KoK Yusuf Memmedov superszybkimi i mocnymi ciosami w półdystansie pokonał Cornela Lisii, który był wyższy od niego o głowę. Zawodnik gospodarzy okazał się bardzo odpornym na obrażenia, bowiem każde uderzenie Azera wyglądało, jakby miało urwać głowę. Ostatecznie jednak nie zobaczyliśmy w tym pojedynku nawet pojedynczego knockdownu.

Gala pod Kiszyniowem łączona była z eventem marki MMA mołdawskiego promotora Eagles: Danger Zone, który miał miejsce przed „Keep Grinding 2”. Dlatego też, podobnie jak w marcu kickbokserzy rywalizowali w klatce.

Wyniki gali FEA: Keep Grinding 2 (13 listopada 2021, FMF Futsal Arena, Ciorescu):
+95 kg: Dimitry Vasenev pok. Vladimir Tok przez TKO 1R (3 knockdowny w rundzie)
77 kg: Constantin Rusu pok. Pavel Grishanovich przez TKO 2R (3 knockdowny w rundzie)
84 kg: Mikita Shostak pok. Oleksii Vershynin przez decyzję (ExR)
73,5 kg: Victor Apostol pok. Vladimir Gabov przez większościową decyzję
81 kg: Artiom Livadari pok. Dimitry Zarubin przez decyzję
75 kg: Yusuf Memmedov pok. Cornel Lisii przez decyzję
69 kg: Vitalie Panaite pok. Maxim Adamenko przez KO 1R (prawy sierp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here