Vlad Tuinov w 4-osobowym turnieju MIX FIGHT CHAMPIONSHIP

0
2469

Tradycyjnie w ostatnim miesiącu roku niemiecka organizacja MIX Fight Championship uraczy nas 4-osobowym turniejem. W przeszłości brał w nim udział min. Łukasz 'Boom Boom’ Pławecki, a w tym roku również zobaczymy ciekawe nazwiska. Najciekawsze to gwiazdor organizacji TOPDOG, która promuje boks na gołe pięści, weteran GLORY, Vlad Tuinov z Rosji.

23-letni reprezentant Sbornej pojawi się na turnieju we Frankfurcie po raz pierwszy, a będzie to jego czwarty występ w organizacji. W poprzednich trzech walkach pokonywał rywali. Dodatkowo będzie to powrót Rosjanina do zawodowego kickboxingu po blisko dwóch latach przerwy. Po raz ostatni widzieliśmy go na gali Glory 73 w chińskim Shenzen. 'Brylant’ przegrał wtedy z Brazylijczykiem, Bruno Ganzhanim który znokautował Tuinova w trzeciej rundzie. Ostatni czas to występy Tuinova w walkach na gołe pięści w organizacji TOPDOG. Rosjanin wygrał dwie walki w ojczystej grupie promocyjnej, obie wygrywając przed czasem.

Gospodarzy będzie reprezentował Jaroslav “The Bullet” Lier. Reprezentujący Frankers Fight Team zawodnik to weteran gal Sefera Göktepe, dla której stoczył kilka pojedynków. Ponadto rywalizował również na galach IFC. Pochodzący z rosyjskiej Savinki miłośnik raków ma zaplanowaną walkę na gali IFC 6 listopada. Po niej dopiero zacznie się przygotowywać do rywalizacji w turnieju MFC.

Trzecim uczestnikiem jest trenujący w Kickboxing klub „Blitz” Đakovo Chorwat, Andrej Kedves. Reprezentant kraju znad Adriatyku jest zwycięzcą turnieju z Mix Fight Gala 30, która miała miejsce w październiku zeszłego roku. Dodatkowo ma na swoim koncie występ w naszym kraju. Podczas Spartan Night 4 w Bielsku-Białej pokonał reprezentanta warszawskiej Garudy, Łukasza Łęczycki.

Stawkę turnieju uzupełnia Turek, Nuri Kacar. Mieszkający w Niemczech zawodnik jest znany również w naszym kraju. Podczas DSF Kickboxing Challenge 22 w Nowym Sączu spotkał się z Tomaszem Brotoniem, który pokonał Kacara na pełnym dystansie. Ponadto Nuri Kacar rywalizował na galach Mix Fight Gala i kilku pomniejszych niemieckich eventach.

Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Fightbox HD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here