Walka bez trzymanki na FIWE! Warszawska Granda wkracza na salony

0
1602

Choć w tej walce nie wszystkie chwyty są dozwolone, to jest ona kwintesencją emocji. Jeden ring, dwaj przeciwnicy i rywalizacja o lepszy cios, unik i finalną wygraną. Warszawska Granda wkracza na FIWE Fitness Trade Show Wonderland!

Jeśli jesteście miłośnikami sportów walki w ich najbardziej „surowym” i emocjonalnym wydaniu, Warszawska Granda to zmagania dla Was! Te najczęściej odbywające się amatorskie zawody o charakterze ligi (od jesieni 2015 roku), to trampolina do walk zawodowych. To na nich można spotkać najbardziej ambitnych amatorów, którzy za pomocą pięści chcą dojść do sukcesu na światowych ringach!

– Cel jest prosty – stworzyć warunki zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem – przyznaje Karol Łada, były zawodnik, obecnie trener w Legia Fight Club, a zarazem twórca Warszawskiej Grandy.

Podczas  FIWE Fitness Trade Show Wonderland odbędą się II Mistrzostwa Warszawy K-1 Seniorów i Juniorów. Wszyscy próbujący swoich sił zawodnicy podzieleni zostaną na trzy klasy i według wybranego poziomu dobierani w pary:

A – zawodnicy z walkami zawodowymi i Pro-am

Dystans walki to 3 rundy po 3 minuty każda, z 1 minuta przerwy pomiędzy rundami

B – zawodnicy średniej klasy, którzy wygrali co najmniej 4 amatorskie pojedynki

Dystans walki to 3 rundy po 2 minuty każda, z 1 minuta przerwy pomiędzy rundami

C – osoby początkujące i trenujące rekreacyjnie

Dystans walki to 3 rundy po 2 minuty każda, z 1 minuta przerwy pomiędzy rundami

Stawka zmagań jest duża. Wcześniej dzięki świetnym występom na Warszawskiej Grandzie zawodnicy mieli okazję wystąpić podczas fightcardów organizacji DSF Kickboxing Challenge, King of Kings, a także na amatorskich Mistrzostwach Polski K-1 Rules i Muaythai.

Zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Związku Kick-boxingu. Będzie to oficjalna impreza związkowa.

Turniej Warszawska Granda odbędzie się podczas  FIWE Fitness Trade Show Wonderland w dniach 19-20 września na warszawskim EXPO XXI. Więcej informacji i bilety do nabycia dostępne są na stronie internetowej targów FIWE – fiwe.pl.

FIWE i Warszawska Granda – jedno miejsce, tysiące możliwości.

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here