Walka Kryklia vs. Aygun na ONE Championship: Big Bang odwołana?

0
1086

To była kickbokserska walka weekendu. Była, bo obrona tytułu w limicie 225 funtów Romana Kryklii z Muratem Aygunem na piątkowym ONE: Big Bang najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.

Jak podaje Kickboxingz.com, jeden z trenerów Ukraińca otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19, wobec czego walka zostanie odwołana. Organizatorzy na razie nie opublikowali żadnego stanowiska, a main event nadal widnieje na oficjalnej stronie. Sam zawodnik otrzymał rezultat negatywny.

Pierwsza grudniowa rozpiska ONE nie ma szczęścia. W części MMA wypadły wcześniej dwa pojedynki, w tym debiut Amira Aliakbariego. Planowany był również pierwszy występ Tayfuna Ozcana, ale Turek wypadł już wcześniej z powodu bliżej nieokreślonych problemów medycznych.

Można spodziewać się przesuwania zestawień z drugiej części, która w następny piątek (11 grudnia) zostanie wyemitowana z tygodniowym poślizgiem.

Galę ONE Championship: Big Bang można oglądać na żywo w piątek 4 grudnia w Fightklubie, aplikacji i stronie TVP Sport oraz oficjalnym kanale YT ONE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here