Walka o pas i eliminator na gali Krwawy Sport 5

0
833

Krwawy Sport po ogłoszeniu pierwszych nazwisk teraz poszedł krok dalej i opublikował zestawienia na swoją piątą galę, która odbędzie się 14 stycznia w Redzie w River Style Hotel. Zobaczymy m.in. pojedynek o pas mistrzowski i walkę, którą można uznać za eliminator.

O mistrzostwo zmierzą się Patryk Hebel i Jakub Szmajda. Hebel będzie bronił tytułu, który zdobył na KS2 wygrywając czteroosobowy turniej, a następnie broniąc go na kolejnym evencie z Łukaszem Szecówką. Pochodzący z Kutna, a mieszkający w Niemczech zawodnik w grudniu był przeciwnikiem Kamila Jenela, na pierwszej gali organizowanej przez Jenel FC. Tamto starcie Hebel przegrał przed czasem. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik, który zadebiutował na KS4 w sierpniu, demolując… trenującego u Jenela Kamila Janika. Szmajda to były amatorski pięściarz a także brat fajtera FEN, Łukasza.

Bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem jest konfrontacja Dominika Parola i Kamila Kozaka. Obaj na KS3 w maju 2021 szybko pokonali swoich przeciwników. Dominik Adama Curyłę, a Kamil Przemysława Mullera. Parol trenuje w warszawskim Uniq Fight Club, a jego stylem bazowym jest karate shinkyokushin. Na co dzień jest trenuje dzieci w Uniqu. W ostatniej walce w czerwcu na Silesian MMA 3 przegrał decyzją z Tomaszem Brotoniem. Kozak pochodzi z Rzeszowa, a na koncie ma jedną walkę zawodową w MMA. Jak mówią sami organizatorzy, wygrany bardzo zbliży się do pojedynku o pas.

Na teraz rozpiskę uzupełnia konfrontacja specjalizującego się w grapplingu fajtera MMA Artura Niebrzydowskiego z Mateuszem Olejniczakiem, który latem na Słowacji na XFN: Youngblood stoczył remisową walkę lethwei ze znanym z HFO Michalem Kosikiem. Ostatnie jak na razie ogłoszone starcie to rewanż Fikus vs. Kryszajtys.

Krwawy Sport to przede wszystkim walki na zasadach K1 na gołe pięści, ale część walk odbędzie się w rękawicach do MMA.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here