Walka o pas King of Kings w Macedonii

0
1163

Organizacja King of Kings niedawno potwierdziła datę kwietniowej gali w Macedonii Północnej, a teraz oficjalnie potwierdzono pierwsze nazwiska, w tym main event o pas w wadze +95 kg.

Jak należało się spodziewać, w Bitoli zobaczymy Aleksandara Dimovskiego. „Dimsa” latem 2019 wygrał czteroosobowy turniej podczas gali w Sarajevie. Był plan, aby drugiego pretendenta wyłonić przez analogiczny turniej najpierw na anulowanej imprezie w słoweńskim Celje, a potem w Wilnie. Ostatecznie z Macedończykiem o tytuł rękawice skrzyżuje Michail Karamousketas. Grek w przeszłości występował m.in. w Superkombat, czy Enfusion Cage Events (porażka przez TKO na ECE 1 z Moisesem Baute). Co ciekawe, niecałe dwa tygodnie później (19 kwietnia) walczy w Holandii na Kickboxing Fearless 10 z Ismaelem Lazaarem.

W hali sportowej „Mladost” zobaczymy także mistrza Europy HW KoK, weterana światowych ringów Dzevada Poturaka. Bośniak w ostatnim pojedynku pokonał w listopadzie w Wilnie Kirilla Bullera przez kontuzję kolana Niemca.

Inne zaanonsowane nazwiska to: Beni Osmanoski, Urim Saiti, Nikola Bubevski i Dejan Damovski.

Kolejne gale KoK odbędą się 9 maja w Hamburgu i 26 czerwca w Nikozji. Przed Bitolą natomiast flagowy event 14 marca w Wilnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here