Walka Patryka Radonia w Enfusion w TVP Sport

0
724

To jedna z najważniejszych walk Polaków zagranicą w ostatnich latach. Mistrz HFO Patryk Radoń w piątek 12 listopada w Abu Dhabi wystąpi na gali Enfusion 104, gdzie podejmie byłego mistrza wagi do 67 kg Mohammeda Boutasę.

Wydarzenie to będzie można oglądać na antenie TVP Sport, aplikacji i stronie sport.tvp.pl. Również po zakończeniu eventu jego zapis będzie dostępny w serwisie TVP Sport. Start relacji na żywo od 20:00 polskiego czasu.

Patryk Radoń to pierwszy, historyczny mistrz organizacji HFO. Tytuł w -70 kg zdobył na początku października na HFO: Solpark 2 w Kleszczowie, pokonując w turnieju Rafała Kosiarskiego i Mateusza Białasa. Więcej o tej gali przeczytacie tu.

Podczas Enfusion 104 na karcie głównej zobaczymy również starcie o pas w kategorii -77 kg między jednym z najlepszych zawodników organizacji przez podziału na kategorie, Endym Semeleerem a mistrzem WFL, uczestnikiem turnieju KoK Jayem Overmeerem. W programie również pojedynek, w którym Khalid El Bakouri będzie bronić tytułu do 84 kg z Irańczykiem Mohammadem Ghaedibardehem, a także rewelacyjnie zapowiadające się starcie między Nordinem Ben Mohem a rumuńskim weteranem Amansio Paraschivem.

PEŁNA ROZPISKA ENFUSION 104

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here