Walka Tavares vs. Maslobojev na Glory 81 odwołana!

0
301

Mocny cios w rozpiskę gali Glory 81, która będzie mieć miejsce w Dusseldorfie 20 sierpnia. Pojedynek Luisa Tavaresa z Sergejem Maslobojevem o pas do 95 kg nie dojdzie do skutku.

Zawodnicy mieli walczyć o mistrzostwo Glory po tym, jak dotychczasowy posiadacz tytułu Artiom Wachitow został zwolniony z kontraktu razem z resztą Rosjan. Do walki wytypowano więc Tavaresa i Maslobojeva, którzy wygrywali swoje ostatnie występy. Problemem jednak okazała się kontrola antydopingowa. Okazało się, że były podwójny mistrz Enfusion wpadł… w maju, po RIVALS 1, gdzie znokautował Florenta Kaouachiego.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat długości zawieszenia zawodnika. Na początku roku głośno było o rezygnacji z gal Glory w Holandii ze względu na surowsze sankcje dotyczące właśnie badań na doping w tym kraju. Wydawało się jednak, że ostatecznie strony doszły do porozumienia.

Organizatorzy mają wkrótce ogłosić nowy termin pojedynku o tytuł -95 kg. Czy zawieszenie Tavaresa już minie? Czy będzie to miało miejsce w Holandii? Czy Maslobojev będzie jeszcze zawodnikiem Glory? Dużo niewiadomych.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI GLORY 81

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here