Weteran HFO wystąpi na WOTORE 3 – Kamil Janik zawalczy w extra walce

0
2852

Reprezentujący Halny Nowy Sącz i Sarara Team, Kamil Janik postanowił spróbować sił poza kickboxingiem. Weteran HFO wystąpi w extra walce podczas trzeciej edycji gali Wotore. Jak na razie nie znamy przeciwnika mieszkającego w Chełmcu fightera. Natomiast wiemy że dostał ringowy pseudonim: Wiking. Trzecia gala śląskiej organizacji jest zaplanowana na 19 września w podkrakowskiej Alwernii.

Kamil Janik ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2019 roku, kiedy to na gali XGSW w Murowanej Goślinie. Podopieczny Łukasza Pławeckiego został zastopowany przez reprezentującego Shootboxera Mosina Adama Kosuta. Natomiast wcześniej 'Wiking’ wystąpił na HFO: Nowe Rozdanie w Nowym Sączu, na której uległ po dogrywce na punkty utytułowanemu Dominikowi Bali z Głogowa. Obecnie Janik przebywa na obozie sportowym Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie szlifuje umiejętności MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego. Janik wraz z Tomaszem Sararą rozpoczął treningi MMA pod okiem słynnego trenera z Warszawy. Obecny obóz jest już drugim, na którym pojawiła się wspomniana dwójka. Warto zaznaczyć, że obaj mają okazję trenować z takimi tuzami MMA jak: gwiazda KSW Szymon Kołecki, zawodnik UFC Michał Oleksiejczuk i zwycięzca turnieju Wotore 2 Michał Pasternak.

Na dniach powinniśmy poznać rywala Kamila Janika, z którym ma zmierzyć się podczas wrześniowej gali. Transmisja turnieju w systemie pay per view.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here