Weterani DSF i Granda Pro zawalczą na FEA Moldova

0
745

Znani z występów w naszym kraju: Białorusin Mikita Szostak oraz reprezentujący Niemcy, Vladimir Toktasynov wystąpią na najbliższej gali FEA Moldova. Przeciwnikiem tego pierwszego będzie Alexey Vershynin, natomiast drugi stanie w szranki z Dimitrim Vasenevem. Gala FEA: Keep Grinding 2 odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 listopada w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie.

Obaj zastępują kontuzjowanych bądź chorych zawodników. Znany z walk w DSF Kickboxing Challenge Białorusin zastępuje chorego na COVID-19, Evgeniya Lashevskiego. Reprezentant naszych wschodnich sąsiadów oprócz pojedynków dla nieistniejącej organizacji Sławomira Duby, rywalizował również w rosyjskiej Fair Fight, białoruskiej BFC czy na galach w Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Czechach. Doświadczony wojownik zadebiutuje w najbliższą sobotę na imprezie organizowanej przez Dorina Damira.

Vladimir Tok to dobry znajomy Tomasza Sarary, z którym miał zresztą spotkać się ponownie, tym razem na zasadach MMA podczas debiutu Krakowianina w organizacji KSW. Do ich pierwszego spotkania doszło na rosyjskiej gali Tatneft, gdzie po dogrywce zwyciężył Tok. Pojedynek odbywał się na zasadach TNA, które stanowiły, że w przypadku braku kockdownu w rundzie, odsłona jest zapisywana jako remisowa. W ten sposób doszło do dogrywki, w której sędziowie wskazali na Niemca. Ponadto Tok rywalizował z Arkadiuszem Wrzoskiem. Podczas Granda Pro 7 musiał uznać wyższość Polaka, który zastopował go low kickami już w pierwszej rundzie. Porażką przez jednogłośną decyzję sędziów zakończyła się jego walka z Michałem Turyńskim na jednej z gal King of Kings. W jego fighterskim resume nie brakuje ciekawych nazwisk, jak chociażby były mistrz ACB Kickboxing, uczestnik ostatnich igrzysk olimpijskich w boksie, Ukrainiec Tsotne Rogava. Tok zastąpi w walce z Vasnevem weterana Glory, Pavla Zhuravleva.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here