Weterani GLORY i ONE wygrywają w Australii

0
908

W sobotę w Brisbane w Australii miała miejsce gala Eruption Muay Thai 20. W walce wieczoru znany z występów z ONE Championship, Rocky Ogden został mistrzem organizacji pokonując jednogłośnie na punkty Van Phanna. Podczas eventu zobaczyliśmy również weterana Glory, Juniora Tafę.

W walce wieczoru Australijczyk nie dał szans przybyszowi z północnej półkuli. Mimo, że sędziowie wskazali na jednogłośną wygraną we wszystkich rundach Ogdena, to miejscowi korespondenci pisali, że walka była bardziej wyrównana, niż na to wskazuje jej wynik. Zwłaszcza w pierwszej części pojedynku Van Phann atakował kopnięciami na korpus, które dały się we znaki reprezentantowi Antypodów.

W jednej z poprzednich walk weteran Glory, Junior Tafa nie dał nawet minuty w ringu Christianowi Balzowi. Urodzony w Nowej Zelandii fighter w zaledwie 56 sekund wyłączył światło przeciwnikowi i wyzwał do walki każdego, kto waży więcej niż 90 kg.

Niebawem pojawią się walki z gali, notabene wszystkie na pełnych zasadach Muay Thai, które będziemy sukcesywnie wam podsyłać. Gala była transmitowana w systemie pay per view, więc na razie mamy tylko amatorskie nagrania na instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here