Weterani HFO wystąpią na XFN: Young Blood 26 czerwca

0
1050

Doskonale znani z polskich ringów: Ivo Hatala oraz Michal Kosik wystąpią na kolejnej gali reaktywowanej słowackiej organizacji, XFN. Już 26 czerwca dwaj podopieczni Martina Belaka z klubu Fire Gym Bańska Bystrzyca pojawią się na wydarzeniu, które uświetni lokalny festiwal piwa i specjałów kuchni słowackiej. Jak na razie nie znamy rywali obu fighterów.

Ivo Hatala ostatni pojedynek stoczył na gali HFO: Solpark w Kleszczowie. Na wspomnianej imprezie przegrał przez decyzję sędziów z jednym z najlepszych zawodników w naszym kraju, Maciejem Zembikiem z ŻKSW Żary. Wcześniej rozprawił się z Mariuszem Przewłockim z warszawskiej Sparty, pokonując reprezentanta stolicy podczas HFO: Nowe Rozdanie. W międzyczasie stoczył także pojedynek na zasadach Muay Thai. Podczas Wieczoru Wojowników w słowackim Holesowie pokonał na pełnym dystansie Mateja Kubinę.

Michal 'Koso’ Kosik ma podobnie jak Ivo dwie walki w naszym kraju. Ostatni raz widzieliśmy go podczas szóstej gali Federacji A1, na której walczył w ćwierćfinale grand prix w boksie birmańskim. Słowak zastopował Cezarego Zugaja jr, serwując mu latające kolano w splot słoneczny. Poprzedni jego występ w naszym kraju zakończył się porażką przed czasem w walce z Patrykiem Radoniem na HFO: Solpark. Wcześniej rywalizował na galach XFN, a także stoczył walkę w boksie z Jakubem Martinką na zeszłorocznym festiwalu piwa, kuchni słowackiej i sportów walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here