Wieczór z Muay Thai 14 marca w Niepołomicach czyli FighTTime 21

0
1477

Po raz kolejny sala widowiskowa Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa zmieni się w arenę zmagań zawodników K-1 i boksu tajskiego. Klub Target Muay Thai zorganizuje w tym miejscu galę FighTTime 21, która jest zaplanowana na 14 marca. W walce wieczoru wystąpi zawodniczka wspomnianego klubu, Magdalena Kasprzyk, a to nie jedyna atrakcja gali.

Wspomniana Kasprzyk ma już zaplanowaną walkę na 29 lutego w Szczytnej koło Kłodzka, na której zawalczy z Portugalką, Ines Calado w starciu o mistrzowski pas organizacji Night of Champions. Związana od samego początku z FighTTime zawodniczka swój ostatni występ zaliczyła na jubileuszowej, 20. gali organizacji. Pokonała wtedy jednogłośną decyzją sędziów Katarzynę Wikierak z Thai Gym Tarnów, zdobywając tym samym pas mistrzowski niepołomickiej organizacji w formule K-1. Wspomniana podopieczna Rafała Króla z Tarnowa również ma wystąpić na gali. Obie Panie będą rywalizować w formule K-1.

W walkach Muay Thai zobaczymy Panów. W wadze do 67 kg ponownie zobaczymy Alexandra Prokofieva z Gymnazionu Sosnowiec. Trenujący na Śląsku fighter podczas ostatniej gali organizacji pokonał przez decyzję sędziów reprezentanta Akademii Muay Thai Kielce, Oskara Jabłońskiego. Do rywalizacji powróci również kolega klubowy Prokofieva, Maciej Gądek. Podopieczny trenera Marcina Tomczyka na FighTTime 20 zmierzył się z reprezentującym słowacki Trencin, Ratislavem Klimackiem, który pokonał Polaka. W zeszłym roku Gądek startował również na mistrzostwach Polski Muay Thai, na których wywalczył brązowy medal.

Jak na razie zaplanowano siedem pojedynków na galę w Niepołomicach. W przeszłości podczas gal FighTTime odbywały się mecze międzynarodowe i 4-osobowe turnieje. Jak na razie czekamy na kolejne ogłoszenia dotyczące walk i rywali dla zawodników, a poniżej prezentujemy pierwsze ogłoszone nazwiska.

Walki półzawodowe:
81 kg: Jakub Wacławik (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA
71 kg: Michał Dyrek (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA
60 kg: Maciej Gądek (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA
+91 kg: Mateusz Buliński (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA – walka K-1
67 kg: Alexander Prokofiev (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA
54 kg: Katarzyna Wikierak (Thai Gym Tarnów) vs TBA – walka K-1

Walka wieczoru:
52 kg: Magdalena Kasprzyk (Target Muay Thai Niepołomice) vs TBA – K-1 3×3 min

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here