Wielka niewiadoma. Kibicuję Arkowi – Maciej Karpiński o wielkim rewanżu Wrzoska

0
523

Zawodnik KO Gym Wrocław, Maciej Karpiński jak większość kibicuje Arkadiuszowi Wrzoskowi w rewanżowym starciu z Badrem Harim. Podopieczny Bartosza Batry jest ostrożny w typowaniach, jednocześnie zakładając, że Polak pokaże coś, czego jeszcze nie miał okazji w rywalizacji z Marokańczykiem.

– Badr Hari bardzo szybko wraca po takiej kontuzji. Widać po nim, że ma jednak odpowiednie metody, by powrócić do pełni formy naprawdę szybko. Co do stresu, to nie ma się co dziwić Arkowi. W końcu rywalizacja z legendą, zawodnikiem który od 15-stu lat bije się w ścisłej światowej czołówce robi wrażenie. Nie mam zielonego pojęcia jak będzie wyglądała walka. Arek we wszystkich wywiadach mówi, że nie pokazał kilku sztuczek, które miał przygotowane. Będzie miał teraz większy spokój, w końcu znów nie ma nic do stracenia, a raz zwyciężył. Z drugiej strony Badr to Badr, niby powinien być ostrożniejszy, ale wszyscy wiedzą jak walczy. Może znów narzucić mordercze tempo i nie dać rozwinąć skrzydeł Arkowi. Ten rewanż to wielka niewiadoma. Oczywiście kibicuje Arkowi i mam nadzieję, że powtórzy swój wyczyn z wrześniowej walki. – powiedział uczestnik turnieju o pa wagi półśredniej HFO.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here