Wielkie wzmocnienie wagi ciężkiej. Trzy nowe zestawienia na Glory 76

0
1536

Jeszcze nieoficjalnie, ale Glory powoli kończy swoją kolejną rozpiskę w tym roku. 28 marca gala numer 76 zawita po raz trzeci do Belgii, dokładnie do Sint pod Antwerpią. Obecnie organizacja ogłosiła 8 walk (m.in. z udziałem Arkadiusza Wrzoska), ale 3 kolejne są już w drodze.

Szeregi Glory zasili tymczasowy mistrz wagi ciężkiej King of Kings, oraz były pretendent do tytułu, a także finalista turnieju HW Martin Pacas. Słowak zmierzy się z dysponującym mocnym uderzeniem Juniorem Tafą. Australijczyk przegrał dwie ostatnie walki, z Cihadem Kepenekiem i Jamalem Ben Saddikiem. Słowak natomiast w grudniu doszedł do finału czteroosobowej drabinki podczas gali Enfusion w Abu Dhabi, gdzie przegrał w rewanżu z obecnym mistrzem, Levim Rigtersem. W listopadzie natomiast zdobył tytuł tymczasowy KoK, pokonując po trzech rundach w Liptovskym Mikulasu Michała Turyńskiego. Były domysły, że „Paco” wystąpi w pojedynku o pas właściwy podczas gali King of Kings w Macedonii 4 kwietnia, ale obecnie staje to pod bardzo dużym znakiem zapytania.

Zwycięzca turnieju -65 kg z gali Glory 73 w Shenzhen River Daz skrzyżuje rękawice z Julio Lobo. Brazylijczyk podczas tego samego eventu przegrał w superfighcie decyzją z Khaialem Dzhanievem.

Niepokonany Jos van Belzen po wygranych na galach w Dusseldorfie i Utrechcie tym razem podejmie największe wyzwanie w swojej karierze. Holender zmierzy się z Massaro Glunderem. Podopieczny Mike’a Passeniera na grudniowym Glory 74 poniósł porażkę przez decyzję z Mohammedem Jarayą.

Karcie Glory 76 przewodzi pojedynek o pas do 77 kg, w którym mistrz Cedric Doumbe zmierzy się z mistrzem tymczasowym Murthelem Groenhartem.

Walka wieczoru:
Pojedynek unifikacyjny pasy w wadze półśredniej:

77 kg: Cédric Doumbé (mistrz regularny) vs Murthel Groenhart (mistrz tymczasowy)

Pozostałe walki:
+95 kg: Antonio Plazibat vs Arkadiusz Wrzosek
77 kg: Troy Jones vs Cedric De Keirsmaeker
65 kg: Zakaria Zouggary vs Anvar Boynazarov
+95 kg: Tomas Mozny vs Oleh Primaczow
77 kg: Vedat Hoduk vs Cedric Do
77 kg: Ross Levine vs Ammari Diedrick
55 kg: Sarah Moussaddak vs Anelle Angerville
+95 kg: Martin Pacas vs. Junior Tafa
65 kg: River Daz vs. Julio Lobo
70 kg: Jos van Belzen vs. Massaro Glunder

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here