Wydra vs Durski i kilka innych ciekawych nazwisk na Real Fight Night

0
3052

W Pabianicach, 2 kwietnia odbędzie się gala Real Fight Night. Podczas wydarzenia w województwie łódzkim zobaczymy walki w K-1 oraz w MMA, a kilka pojedynków K-1 zapowiada się niezwykle ciekawie. W co-main evencie gali zobaczymy Bartłomieja Wydrę (4-1) z Szyszka Team, który spotka się w ringu z byłym mistrzem organizacji Krwawy Sport, Jędrzejem Durskim (1-2). Patronat nad wydarzeniem objęły siostrzane federacje FEN i KFN.

Bartłomiej Wydra to mieszkający i trenujący w Łodzi zawodnik, który reprezentuje Szyszka Team, prowadzony przez Przemysława Szyszkę. Łodzianin od dobrych kilku lat rywalizuje w zawodowym kickboxingu, a zdarzało mu się również walczyć w MMA. Ostatni pojedynek stoczył w kwietniu zeszłego roku na gali Babilon MMA 21. W pojedynku półzawodowym zremisował z Arkadiuszem Mrukiem. Jeśli chodzi po K-1, ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2020 roku. Na gali Krwawy Sport 2 pokonał przed czasem Aleksandra Wereśniaka. Wcześniej pokonywał również: Wojciecha Zająca (Real Fight 3) i Karola Miśkiewicza (MFC 10). Na gali ONE to ONE 2 w Lublinie spotkał się z Przemysławem Walkówem, ale pojedynek uznano za nierozstrzygnięty ze względu na kontuzję reprezentanta Szyszka Team.

Jędrzej Durski w pierwszy weekend marca rywalizował na mistrzostwach Polski pro am PZKB w Nowej Soli. Turniej zakończył z brązowym medalem. Podopieczny Rafała Gabrysiaka z klubu Pretorium Poznań jest drugim mistrzem organizacji Krwawy Sport w wadze do 80 kg. Na drugiej gali trójmiejskiej organizacji zastopował Dariusza Rutkiewicza. Podczas czwartej gali stracił tytuł, polegając w starciu z Sebastianem Skiermańskim. Durski zadebiutował w kickboxingu zawodowym w 2015 roku na gali Time of Masters, na której musiał uznać wyższość Alana Kalskiego. W lutym miał zawalczyć na gali HFO, ale z przyczyn niezależnych od samego zawodnika do pojedynku nie doszło.

Oprócz wspomnianej dwójki na gali zobaczymy również niepokonanego podopiecznego Kamila Jenela, Denisa Dąbkowskiego (2-0). Śląski fighter spotka się w ringu z debiutującym zawodowo Maciejem Grabskim z Aligatores Warszawa. Ponadto zobaczymy powrót walczącego już w MMA, Daniela Kolasińskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here