Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (1-2 października 2021)

0
2015

Tym razem dużo dzieje się w Polsce, ale zagranicą również, z pewnymi polskimi akcentami.

PIĄTEK 1 PAŹDZIERNIKA:

Gwoździem weekendowego programu będzie powrót do Kleszczowa organizacji HFO. Na HFO: Solpark II zobaczymy czteroosobowy turniej o pas mistrzowski, w którym udział wezmą Patryk Radoń, Rafał Kosiarski, Mateusz Białas i Deividas Michnevicius. Poza tym kilka innych elektryzujących pojedynków, a nie obejdzie się również bez gości z Holandii, bowiem Hemmers Gym w Bredzie reprezentować będzie zawodnik Enfusion Gennaro Larotonda. Argentyńczyk zmierzy się z Szymonem Obroślakiem. Karta główna od 19:55 w TVP Sport, aplikacji i stronie sport.tvp.pl, natomiast undercard powinien być na stronie i aplikacji od ok. 18:20.

SOBOTA 2 PAŹDZIERNIKA:

Swoją pierwszą studyjną galę rozegra RIZIN Fighting Federation. Na RIZIN Landmark vol.1 zobaczymy zaledwie cztery pojedynki i wszystkie w MMA. Nie wspominalibyśmy o tej gali, gdyby nie występ jednej z głównych postaci Shoot Boxingu w ostatnich latach. Hiroaki Suzuki w przeszłości rywalizował w ONE Championship, a także bił się m.in. z Rafałem Dudkiem. Zmierzy się on w MMA z prowrestlerem Keisuke Okudą. Gala w PPV w serwisie U-NEXT, ale… zalecamy poczekać do poniedziałku aż pojedynki pojawią się na Youtube. Informacyjnie, wydarzenie zacznie się o 12:00 polskiego czasu.

W Wilnie w końcu odbędzie się wielokrotnie przekładana impreza King of Kings. Na KoK World Series 84 zobaczymy pojedynki o dwa kickbokserskie pasy. W kategorii 71 kg Henrikas Viksraitis będzie bronił tytułu z Markiem Pelcisem, a Matas Pultarazinskas mistrzostwa tymczasowego do 65 kg z Vitasem Karosasem. Polaków nie będzie, ale będą zawodnicy trenujący w Polsce. Władimir Hynżu z warszawskiej Garudy wraca po twardym pojedynku w Rydze i tym razem podejmie Raimondasa Avlaseviciusa ze Sparta Gym. Inny zawodnik Dmitrija Kartela Oleg Mosznin zmierzy się w rewanżu z Samuelisem Sorochovasem. Podopieczny Igora Kołacina Vladislav Shatunskyi natomiast skrzyżuje rękawice na otwarcie z Gustasem Dimsą. Transmisja startuje od 18:00 na kokfights.tv.

Od 20:00 natomiast w Zielonej Górze gala Makowski Fighting Championship 19. O tytuł MP PZKB zmierzą się Kacper Frątczak i Rafał Kamiński, a o pas MFC naprzeciwko siebie staną Bartosz Muszyński i znany z Oktagon Underground i Tatneftu Matej Kozubovsky. Poza tym w rozpisce takie nazwiska jak Maciej Zembik, Dominik Cinal, Dominik Tomica czy Wiktor Waszczuk. Relacja w Fightboksie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here