Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (10 lipca)

0
1596

Tym razem rozkład bardzo krótki, ale dość treściwy. Poza małą wstawką w Tajlandii, tym razem oczy zwrócone są na Europę, a konkretnie na Słowację i Holandię.

SOBOTA 10 LIPCA:

Od godziny 7:20 zaczynamy tradycyjnie walkami na stadionie Omnoi. Transmisja za darmo na Youtube.

Za naszą południową granicą bardzo interesująca gala Dracula Fight Night 4 w Banskiej Bystrzycy. W Ministry of Fun zobaczymy walki w muay thai, zarówno w normalnych jak i małych rękawicach, a także pojedynki o tytuły zawodowego mistrza Czech WMC. W rozpisce m.in. Stepan Guba, Andreas Cechovsky, Michal Krcmar, czy organizator całego zamieszania, były mistrz Enfusion, weteran słowackiego MT i kickboxingu Vladimir Moravcik. Start gali od godziny 18:00 w PPV za 5 euro na Oktagon.tv.

Enfusion idzie za ciosem i serwuje kolejny event w ciągu tygodnia. Na Enfusion 101 zobaczymy main event w wadze ciężkiej między Nidalem Bchirim a Samem Tevette. Wygrany poważnie zbliży się do walki o tytuł wagi ciężkiej. Należy także wspomnieć o efektownie walczącym Dominiku Santlu, czy świetnie zapowiadającym się podopiecznym Melvina Manhoefa Moribie Kosiahu z Liberii. W pierwszej części natomiast 4-osobowy turniej do 70 kg z udziałem zaprawionego w bojach Erveta Mangi, czy ultraofensywnego Seifa Harnafiego. Start walki otwierającej na Youtube od 18:50, Enfusion Talents od 19:15 na Fightboksie i Fightklubie, a karta główna na stronie i aplikacji TVP Sport od 21:00. Premiera po północy na antenie TVP Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here