Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (11-13 czerwca)

0
843

W najbliższy weekend czeka nas dużo różnorodnych atrakcji. Zaczynamy od wyjątkowo krótkiej wizyty w Singapurze, potem czas na Europę i parę eventów-ciekawostek, następnie duże wydarzenie w Polsce. W niedzielę natomiast Stany Zjednoczone i kończymy… walką 3 na 1 w zmodyfikowanym boksie w legendarnym Tokyo Dome.

PIĄTEK 11 CZERWCA:

Zaczynamy od krótkiej, bo zaledwie czterowalkowej rozpiski ONE Championship: Full Blast II. Połowa walk tym razem to pozycje uderzane. Na zasadach KB zobaczymy zwycięzcę turnieju Kunlun i byłego pretendenta do tytułu w kickboxingu Wang Wenfenga i byłego mistrza Shoot Boxingu Taikiego Naito. W forule MT natomiast były mistrz Lumpinee Mongkolpetch skrzyżuje rękawice z mającym na koncie pasy WPMF i WBC International Eliasem Mahmoudim. Start od godziny 14:30 na stronie i aplikacji sport.tvp.pl, kanale Fightklub i oficjalnym kanale YT ONE.

Od 18:00 gala-ciekawostka. Kolejny turniej z cyklu Road to ONE, tym razem w Serbii. W czteroosobowej drabince m.in. znany ze zwycięstwa w turnieju KoK w Sarajewie w 2019 roku Aleksandar Dimovski. W półfinale Macedończyk zmierzy się z Nikolą Filipoviciem. W drugiej parze zobaczymy Anto Siricia i Miroslava Vujovicia. Gala na FITE.tv… ale do obejrzenia potrzebny będzie VPN.
Rozpiska:
Ramal Aslanov vs. Ziga Pecnik
Mesud Selimovic vs. Boban Ilioski
Olivier Lanlois Ross vs. Aleksandar Menkovic
Vinicius Bereta vs. Jovan Nikolić
Anto Siric vs. Miroslav Vujovic
Aleksandar Dimovski vs. Nikola Filipovic
Alija Selmanovic vs. Viktor Vasić

SOBOTA 12 CZERWCA:

Od 16:00 polskiego czasu RCC Intro 13 z rosyjskiego Jekaterynburga. Na karcie 12 pojedynków w klatce, w tym aż 8 kickbokserskich. Transmisja za darmo na YT.
ROZPISKA

19:30 to inauguracja nowego, kickbokserskiego projektu FEN, czyli Kickboxing Fight Night 1 z Legnicy. Pierwsza część to sześć wybranych finałów MP K-1 rules PZKB, a druga to pięć walk zawodowych, na czele z Rafałem Dudkiem, który bić będzie się z innym byłym fajterem Glory Mohammedem El-Mirem. Poza tym ciekawie zapowiadające się starcie między Dominikiem Tomicą a znanym z walk na KoK w Londynie Dominikiem Matuszem. Start w Polsacie Sport Fight od 19:30, a w Super Polsacie od 20:00.

Od 20:00 w Budapeszcie Superfight Series Hungary 7, czyli węgierski oddział działającej na wyspach organizacji MT i kickboxingu. Transmisja na Youtube.
ROZPISKA

NIEDZIELA 13 CZERWCA:

Dla tych co z rozrzewnieniem wspominają amerykańskie gale Glory, event Triumphant 11 z Miami. W main evencie były mistrz Bellator Kickboxing Kevin Ross zmierzy się ze znanym z Glory Asą Ten Powem. Poza tym na karcie Troy Jones, Bekah Irwin, czy fajterka MMA Zoila Frausto. Zaczynamy od 1:00, a relacja w FITE.tv w PPV.
rozpiska:
Kevin Ross vs. Asa Ten Pow
Troy Jones vs. Miguel Angel Padilla
Lari Freitas vs Bekah Irwin
Abraham Vidales vs. Amine Ballafrikh
Jason Andrada vs. Thai Barlow
Luke Lessei vs. Lucas Martino
Chantal Perry vs. Zoila Frausto
Phillip Ignacio vs. Brandon Waters
Tierra Brandt vs. Coral Carnicella
Kyle Benner vs. Malcolm Hill

O 8:30 natomiast pierwsza gala RIZIN w Tokio i to od razu w Tokyo Dome. RIZIN.28 to przede wszystkim MMA, ale zobaczymy też Tenshina Nasukawę stojącego przed dość nietypowym wyzwaniem. Zawodnik Team Teppen, podobnie jak dwa lata temu Artur Kiszenko, stoczy walkę z trzema rywalami – z każdym po rundzie. Specjalne zasady bokserskie, tzn z backfistami i ciosami z wyskoku. Przynajmniej po części. Rywalem Tenshina będzie mistrz BOM Koki Osaki, znany najbardziej z młodzieżowego K-1 Hiroya Kawabe i… X, czyli tajemniczy zawodnik. Transmisja w PPV w serwisie LIVEnow, gdzie można zakupić w promocyjnej cenie dostęp do najbliższej imprezy, jak i do RIZIN.29 dwa tygodnie później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here