Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (11-13 marca)

0
1964

Nadchodzący weekend poza jednym wyjątkiem, bez gal największych promotorów, ale coś dla siebie znajdą wszyscy. Jest kilka ciekawych wydarzeń zarówno w Europie, gdzie zobaczymy sporo muay thai oraz debiutujące w kolejnym kraju lethwei, w Stanach Zjednoczonych boks na gołe pięści i standardowo Azja, czyli nacisk na Japonię, Singapur i Tajlandię.

PIĄTEK 11 MARCA

🇸🇬🥋ONE Championship: Lights Out – godz. 12:00 (PL)/karta główna 13:30 (PL)
📺Fightklub
💻Aplikacja i strona sport.tvp.pl (free, karta główna), oficjalny kanał Youtube ONE (free)
Część uderzana tej rozpiski została mocno nadszarpnięta jakościowo przez niedopuszczenie do walki Rosjan przez rząd Singapuru. Mimo tego organizatorom udało się skleić 5 pojedynków w kickboxingu i muay thai. W najciekawszym zestawieniu swój debiut w ONE po prawie dwóch latach od podpisania kontraktu zanotuje Ismael Londt. Surinamczyk podejmie widowiskowego i nieprzewidywalnego Iraja Azizpoura. Poza tym wystąpi była mistrzyni Enfusion i finalistka Enfusion Reality Iman Barlow, która także pojawi się w ONE po raz pierwszy.
ROZPISKA

SOBOTA 12 MARCA

🇹🇭🦵Stadion Omnoi – godz. 6:20 (PL)
💻Facebook (free)
Dla tych co nie mogą długo spać, albo bardzo rano wstających zmagania na czwartym najważniejszym stadionie w Bangkoku i okolicach.

🇯🇵🦵🥊KNOCK OUT 2022 vol. 2 – godz. 9:30 (PL)
💻Twitcasting.tv – (PPV – 3300 JPY/ok 123 zł)
Druga gala KO w tym roku i solidna rozpiska z przemieszanymi walkami w kickboxingu (black) i muay thai (red). W akcji m.in. jedna z najbardziej znanych kickbokserek w Japonii Rina „Panchan” Okamoto, weteran Eisaku Ogasawara, były zawodnik Glory Masaya Kubo, czy pamiętający jeszcze czasy K-1 MAX Hinata Watanabe.
ROZPISKA

🇪🇸🥋War of Titans II – godz. 20:00
💻FITE.tv – (PPV – 14,99 USD)
W Hiszpanii zaskakująco ciekawe wydarzenie, na którym zobaczyć będzie można walki w MMA, muay thai i lethwei. W programie sporo dobrze znanych twarzy fanom europejskiego kickboxingu: Nayahesh Ayman (który zmierzy się z mającym na koncie tytuły Lumpinee i WMC Sorgrawem), Edye Ruiz (jego rywalem były podwójny mistrz WMC i były fajter ONE Bangpleenoi), David Trallero, czy mający za sobą walkę z Saenchaiem Jonathan Fabian.
ROZPISKA

🇸🇰🥋Real Fight: Warm Up – godz. 20:00
💻Realsport.tv (PPV – 9,90 EUR)
W Bratysławie bardzo ciekawa gala z walkami w MMA i bardzo popularnymi za naszą południową granicą konfrontacjami MT w małych rękawicach. W jednej z nich zobaczymy Oskara Siegerta, a zmierzy się on z zawodnikiem Enfusion, uczestnikiem gal Oktagon Underground Tadeasem Ruzicką. Mistrz organizacji I-1 WMC Jakub Benko skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do pasa MFC Matejem Kozubovskym, a w co-main do akcji wróci znany z Glory Tomas Mozny, który podejmie doświadczonego (walki na Yangames, Superkombat) Michala Reissingera. Dodatkowo dwóch Polaków w MMA: Bartłomiej Gładkowicz i Adam Fidkowski.
ROZPISKA

NIEDZIELA 13 MARCA

🇺🇸👊BYB 9: Tampa Brawl – godz. 2:00 (PL)
💻Youtube (free)
Dla amatorów boksu bez rękawic i nietypowych rozwiązań dziewiąta gala organizacji BYB, a więc walki na trójkątnym (!) ringu. W rozpisce m.in. pionierka żeńskiego MMA na świecie Erin Toughill, były fajter Bellatora Josh Burns, czy mający prawie 100 zawodowych walk MMA Tony Lopez.
ROZPISKA

🇺🇸👊BKFC Fight Night: New York 2 – godz. 2:00 (PL)
📺Fightklub
💻aplikacja BKFC (subskrypcja – 4,99 USD/miesiąc), FITE.tv (PPV – 14,99 USD)
Rozwojówka BKFC na kursie kolizyjnym z BYB, bowiem ta sama godzina i również wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – gołe pięści

📺 – transmisja w TV
💻 – streaming

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here