Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (13-14 marca)

0
932

W zbliżający się weekend co prawda brak największych gal, ale nie znaczy to, że brakuje ciekawych wydarzeń w różnych zakątkach świata. Tajlandia, Japonia, Mołdawia, Stany Zjednoczone i… Meksyk!

SOBOTA 13 MARCA:

Od godziny 1:30 polskiego czasu z piątku na sobotę trochę muay thai ze Stanów Zjednoczonych. Podczas gali Lion Fight 64 zobaczymy m.in. byłego zawodnika Glory (7 walk, 4-3, 1 KO) Briana Collette’a. Amerykanin zmierzy się o pas kategorii superjuniorciężkiej z Steve’em Walkerem. W programie również półfinały turnieju w wadze ciężkiej. W konfrontacji kobiet znana z RIZIN z walk MMA Andy Nguyen skrzyżuje rękawice z Crystal Van Wyk. Transmisja na UFC Fight Pass.

Od 6:15 prosto spod Bangkoku zmagania na Omnoi. Od niedawna stadiony w Tajlandii wróciły do organizacji eventów. Relacja na Facebooku.

KNOCK OUT wraca w pierwszej gali po całkowitym połączeniu z REBELS. W rozpisce KNOCK OUT – The Reborn m.in. dwa turnieje na zasadach K-1. W programie tacy zawodnicy jak weteran japońskiego MT Eisaku Ogasawara, znany z Glory Masaya Kubo, czy były fajter Pancrase i Lethwei in Japan Kohei Tokeshi. Pojedynki także w muay thai. Do sprawdzenia w PPV TUTAJ.
Rozpiska:
Eisaku Ogasawara vs. Kyosuke Yasuda
Haruto Yasumoto vs. Phetsila Furumura Gym
Ryusei Kumagai vs. Takeru Owaki
Chihiro Suzuki vs. Masaya Kubo
Yuki Yoza vs. Keijiro Miyakoshi
Shintaro Matsukura vs. Kohei Tokeshi
Tomoki Yoshino vs. Hijiri Tamura
Issei Saenchai Gym vs. Hikaru Furumura

Do akcji wraca również Muay Hardcore. Bitki w małych rękawicach od 13:00 na Youtube.

Bardzo interesująco zapowiada się powrót po ponad roku nieobecności organizacji FEA. FEA/Eages: Reset to podwójne wydarzenie zawierające pełną rozpiskę MMA i kickbokserską. Najpierw część MMA od godziny 16:00 polskiego czasu. Część z walkami stójkowymi zaczyna się natomiast od 20:00. W akcji m.in. Kirył Korniłow, który zastąpił Pawło Żurawlewa w pojedynku o pas wagi ciężkiej z Cristianem Risteą. Poza tym czteroosobowy turniej do 70 kg z udziałem m.in. znanego z tureckich gal KoK Erdema Tahy Dincera i byłego mistrza litewskiej organizacji Vitalie Matei. Zobaczymy też Dmitrija Syrbu czy Constantina Rusu. Gale (karty główne) w łączonej transmisji PPV TUTAJ (za 7 USD), prelimsy natomiast za darmo na Youtube.

Może być zdjęciem przedstawiającym 20 osób, w budynku i tekst „FEA KICKBOXING RESET MAIN EVENT 23:30 FEAFIGHTS.TV RISTEA VS KORNILOV WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP LIGHTWEIGHT TOURNAMENT 22:00 W MARCH MARCH13THSAT 3THSA FEAFIGHTS.TV DINCER VS MATEI ONPAY-PER-VIEW KAZANTSEV VS APOSTOL MANOLI VS RUSU ABRAMENKO VS MORARI WELTERWEIGHT SUPERFIGHT FEATHERWEIGHT SUPERFIGHT UNDERCARD 21:00 BOJUKHIN VS SIRBU FEATHERWEIGHT SUPERFIGHT FEA FIGHTS Tube ALEXE V5 VERSHYNIN MIDDLEWEIGHT SUPERFIGHT FEAFIGHTS.TV AA8 COTTAGE LISII VS MUNTEANU WELTERWEIGHT SUPERFIGHT SAKURA LEAHU VS STRUNGARI NTAMWEIGHT SUPERFIGHT BASEL Biorepair Hizh view FEA PANAINTE VS COTOFANA LIGHTWEIGHT SUPERFIGHT BORSEC mezellini TRANSCLIT 7777M MOTORIA”
Może być zdjęciem przedstawiającym 22 osoby, w budynku i tekst „MAIN CARD 19:00 FEAFIGHTS.TV F RESET MAMEDOV VS SIBIRSKIY MANKO WORLD FLYWEIGHT CHAMPIONSHIP OSKONBAEV VS SIRBU BANTAMWEIGHT BOUT TVERDOKHLEBOV VS COTRUTA WELTERWEIGHT BOUT KRUPENKIN VS PALANCICA BANTAMWEIGHT BOUT 18:00 PRELIMS KULESHOVA VS CHELI WOMENS STRAWWEIGHT BOUT FEAFIGHTS.TV PAVLOV VS PINZARI LIGHTWEIGHT BOUT EARLY PRELIMS CUCOARA VS HANTEA BANTAMWEIGHT BOUT 17:00 EAFIGHTS Tube FRUNZE VS ALBU WELTERWEIGHT BOUT FEAFIGHTS.TV TONU VS CERES WELTERWEIGHT BOUT MARCH BASEL AAO COTTAGE SAKURA PURICE VS ORLOVSCHII ANDRUSCA VS BOGDAN FEATHERWEIGH BOUT BANTAMWEIGHT BOUT SAT ON PAY-PER-VIEW BORSEC Biorepair FEA mezellini TRANSCLIT 7777 LOTIONALA”

Dla ciekawskich od 22:00 polskiego czasu powrót za Atlantyk, tym razem do Meksyku. Na gali Triumphant 10 w main evencie mający 12 pojedynków w Glory Richard Abraham stoczy walkę o pas z Eddie’em Abbasolo. W planie również starcie o tytuł WMC kobiet. Relacja w PPV na FITE.tv.

NIEDZIELA 14 MARCA:

Niedziela z transmisji tylko Tajlandia. Najpierw od 8:30 zmagania na Channel 7, prawdopodobnie TUTAJ, a od 13:00 MT Super Champ z udziałem zawodnika ONE Fahdiego Khaleda za darmo na Facebooku.

Rozkład jazdy 13-14 marca:
13.3:
Lion Fight 64 (1:30 – UFC Fight Pass)
Omnoi (6:15 – Facebook)
KNOCK OUT – The Reborn (10:00 – PPV)
Muay Hardcore (13:00 – Youtube)
FEA/Eagles FC: Reset (Eagles: karta przedwstępna 16:00 – Youtube, karta wstępna i główna 17:00 – PPV / FEA: karta wstępna 20:00 – Youtube, karta główna 21:00 – PPV)
Triumphant 10 (22:00 – Fite PPV)
14.3:
Channel 7 (8:30 – Youtube?)
MT Super Champ (13:00 – Facebook)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here