Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (13-15 listopada 2020)

0
2701

Po zeszłotygodniowym mało intensywnym weekendzie, w najbliższy wracamy do normy, jeśli chodzi o ważne wydarzenia kickbokserskie. Tradycyjnie dużo Azji, trochę boksu bez zbędnych rękawic, oraz… gala spod Warszawy.

PIĄTEK 13 LISTOPADA:

ONE Championship zdążyło nas ostatnio przyzwyczaić, że piątki wczesnym popołudniem oznaczają krótkie rozpiski singapurskiego promotora. Niestety w ostatnich tygodniach przyzwyczailiśmy się również, że stójkowych atrakcji jest wtedy jak na lekarstwo, albo w ogóle. Podczas ONE: Inside the Matrix III znowu same zestawienia w MMA. Relacja od 13:30 polskiego czasu na stronie i aplikacji TVP Sport, Fightklubie i oficjalnym kanale Youtube ONE. Premiera na antenie TVP sport o 22:45.

SOBOTA 14 LISTOPADA:

W nocy z piątku na sobotę coś dla sympatyków zostawiania rękawic w szatni. BKFC 14 z Miami i dwie walki o pasy. Weteran MMA Luis Palomino będzie bronić tytułu do 155 funtów z Jimem Alersem, a w pojedynku o tymczasowe mistrzostwo do 135 funtów Reggie Barnett jr zmierzy się z Datem Nguyenem. Relacja w PPV na FITE.tv za 20 dolarów od godziny 3:00 polskiego czasu. Godzinę wcześniej karta wstępna za darmo na oficjalnym kanale YT organizacji.
Rozpiska:
Luis Palomino vs. Jim Alers
Reggie Barnett Jr vs. Dat Nguyen
Jarod Grant vs. Christopher Johnson
Ulysses Diaz vs. Daniele Benedetto
Eddie Hoch vs. Jeff Chiffens
Kenmon Evans vs. Sedric Johnson
Francesco Ricchi vs. Noah Cutter
(karta wstępna)
Jake Bostwick vs. Tyler Vogel
Britain Hart vs. Randine Eckholm
Alan Arzeno vs. Frederick Pierce
Lorenzo Hunt vs. Dustin Long

Od 7:15 tradycyjnie pod Bangkokiem pojedynki na stadionie Omnoi z transmisją na Youtube. Od 10:00 natomiast start gali RISE 143. W programie starcie mistrza RISE do 53 kg Kazukiego Osakiego z posiadaczem pasa w Shoot Boxingu Kyo Kawakamim. Poza tym były mistrz WMC Tapruwan wraca po udanym występie w KNOCK OUT, a jego rywalem będzie posiadacz japońskiego pasa WMC Takumi Sakenata. Relacja w internetowej telewizji Abema.tv bez geoblokady.

O 13:00 ciąg dalszy emocji z Tajlandii za sprawą MAX MT z relacją na Youtube. Godzinę później (tj. o 14:00), też na Youtube, Muay Hardcore.

Od 19:00 coś z naszego podwórka. Gala Piaseczno Fight Night IX, a na niej aż 6 pojedynków o pasy mistrzowskie PZKB – cztery w K-1 rules, dwa w full contakcie. Transmisja za darmo na związkowym fanpejdżu, aby setki tysięcy fanów nadwiślańskiego kickboxingu mogło jeszcze lepiej uczcić wolną sobotę.

NIEDZIELA 15 LISTOPADA:

Weekend kończymy tradycyjnie dwupakiem z Tajlandii. MAX MT od 12:00 z transmisją na YT, a MT Super Champ od 13:00, również na Youtube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here