Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (14-15 maja)

0
1371

W najbliższy weekend nieco mniej intensywnie, ale mimo wszystko z bardzo ważnymi galami w Europie, jak zawsze z dawką MT, a także gołymi pięściami i zawodowym karate.

SOBOTA 14 MAJA:

🇺🇸👊BKFC Fight Night: Omaha – godz. 2:00 (PL)
📺Fightklub
💻aplikacja BKFC (subskrypcja – 4,99 USD/miesiąc), FITE.tv (PPV – 19,99 USD)
W nocy z piątku na sobotę znowu trochę boksu bez rękawic. Tym razem BKFC wraca z rozwojówką, gdzie zobaczymy byłych zawodników MMA jak Dakota Cochrane czy Houston Alexander.
ROZPISKA

🇹🇭🦵Muay Hardcore – godz. 14:00 (PL)
💻Youtube (free)
Już za dnia sobotę zacząć można od walk w MT w małych rękawicach. Wszystko w formacie Tajlandia kontra reszta świata. Tym razem bez udziału Polaków.

🇳🇱🥊Glory 80: Studio Event – godz. 15:00
💻Glory Fight (PPV)* – gala dostępna dla tych, którzy wykupili PPV do Glory 80 w cenie 19,99€
Gala-rekompensata za przerwany marcowy event w Belgii, tylko tym razem w studio. Karta bardzo krótka, bo znalazły się na niej tylko trzy pojedynki. W main evencie swojego pasa do 70 kg bronić będzie Tyjani Beztati a zabrać go będzie chciał do Kanady Josh Jauncey. Poza tym ciekawa konfrontacja w wadze ciężkiej, gdzie zmierzą się Tarik Khababez i Antonio Plazibat. W tej samej kategorii galę otworzą dwaj zwycięzcy turniejów Road to ONE – Kevin Osaro i Rhys Brudenell.
ROZPISKA

🇸🇰🥋Real Fight Arena: Grand Opening – godz. 17:00
💻Realsport.tv (PPV – 9.99€)
Słowacka organizacja, która promuje walki MMA i muay thai w małych rękawicach. Tym razem na karcie trzy pojedynki stójkowe. W co-main evencie Bernard Plavec zmierzy się z Sebastianem Fapso. W akcji także m.in. Jakub Krofta, czy niedoszły uczestnik main eventu jednej z gal Enfusion Dominik Bereczki.
ROZPISKA

🇳🇱🥊Enfusion 106 – godz. 19:15 (Enfusion Talents)/21:30 (karta główna)
💻Viaplay (całość, subskrypcja 34 zł/miesiąc)
Enfusion nadciąga ze świetnie zapowiadającym się czteroosobowym turniejem, który wyłoni nowego mistrza w kategorii do 61 kg. W tym gronie czterech absolutnie najlepszych fajterów organizacji w tej wadze: Matthew Daalman, Dwayne Panka, Rida Bellahcen i Muhammed Simsek. Poza tym kolejna walka Mohameda Touchassie, czy Mory’ego Kromaha.
ROZPISKA

NIEDZIELA 15 MAJA:

🇺🇸🥋Karate Combat: S04E01 – godz. 3:00 (PL)
💻Youtube (free)
Największa liga zawodowego karate powraca. Pierwszy odcinek czwartego sezonu zostanie wyemitowany w nocy z soboty na niedzielę.

🇹🇭🦵Muay Thai Super Champ – godz. 14:00 (PL)
💻Youtube (free)
Na zakończenie weekendu propozycja siostrzanej organizacji Muay Hardcore, ale bardziej tradycyjnej od swojej sobotniej poprzedniczki. Duże rękawice, ale ten sam format Tajowie kontra farangowie.

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – na gołe pięści

📺 – transmisja w TV
💻 – streaming

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here