Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (14-16 stycznia)

0
1395

Wracamy z rozkładem po długiej przerwie! Tym razem nacisk na kuchnię tajską, a najciekawsze rzeczy dzieją się w piątek. Warto jednak wspomnieć o wyjątkowym wydarzeniu w niedzielne południe.

PIĄTEK 14 STYCZNIA:

🇸🇬🥋ONE Championship: Heavy Hitters – godz. 12:30 (PL)/karta główna 13:30 (PL) – Aplikacja i strona sport.tvp.pl (tylko karta główna), Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE (free)
Mimo że rozpiska ucierpiała ze względu na falę pozytywnych testów na COVID, w Singapurze podczas pierwszej gali ONE w tym roku zobaczymy trzy pojedynki uderzane. W najciekawiej zapowiadającym się Saemapetch zmierzy się z Tawanchaiem. Poza tym konfrontacja kobiet Supergirl vs. Jekaterina Wandariewa i starcie ponad 100-kilowych Bejlułata Isajewa i Giannisa Stoforidisa.
ROZPISKA

🇵🇱🥊👊Krwawy Sport 5 – godz. 20:00krwawy-sport.pl (PPV – 24,99 zł)
Pierwszą galą 2022 w Polsce będzie Krwawy Sport, czyli kickboxing na gołe pięści, względnie w małych rękawicach. W programie m.in. pojedynek o pas do 100 kg między Patrykiem Heblem a Jakubem Szmajdą, mistrz karate shinkyokushin z Uniq Fight Club Dominik Parol, który zmierzy się z Kamilem Kozakiem, Kacper Miklasz czy Robert Maruszak.
ROZPISKA

SOBOTA 15 STYCZNIA

🇹🇭🦵Stadion Omnoi – godz. 6:20 (PL)Facebook (free)
Czwarty najważniejszy stadion w stolicy Tajlandii. Stadion, który w odróżnieniu od Lumpinee, nie dał się przewrócić wiatrowi zmian.

🇹🇭🦵Muay Hardcore – godz. 13:00 (PL)Youtube (free)
Boks tajski w ringu i małych rękawicach. Całkowicie za darmo. Gwarantowane dużo wrażeń.

NIEDZIELA 16 STYCZNIA

🇹🇭🦵Lumpinee Fairtex Fight: New Era – godz. 12:00 (PL)Facebook (free)
Pierwsza, historyczna gala na stadionie Lumpinee na którym promotorem jest Fairtex Gym z Pattayi. Do pojedynków w MT (najpewniej trzyrundowych) dojdą także walki kobiet i MMA, czyli rzeczy, które nie śniły się nikomu jeszcze jakiś czas temu.
ROZPISKA

🇹🇭🦵Muay Thai Super Champgodz. 13:00 (PL) Youtube (free)
Na zakończenie weekendu gala właścicieli Muay Hardcore, tylko że w dużych rękawicach.

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – gołe pięści

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here