Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (15-17 października)

0
968

Weekend będzie stał przede wszystkim pod znakiem rewelacyjnej rozpiski ONE Championship, ale sporo będzie działo się przede wszystkim w Europie środkowo-wschodniej, z galą KoK na czele.

PIĄTEK 15 PAŹDZIERNIKA: 

Zaczynamy bardzo mocnym uderzeniem, bo w Singapurze odbędzie się pierwsza w historii rozpiska ONE Championship wyłącznie z walkami uderzanymi. Co prawda świetnie zapowiadająca się karta ONE: First Strike została nieco okrojona, ale nie zabraknie najważniejszych atrakcji, czyli przede wszystkim ćwierćfinałów kickbokserskiego GP do 155 funtów z udziałem ścisłej światowej czołówki. Zaprezentują się m.in. Andy Souwer, Sittichai, Tayfun Ozcan, czy Marat Grigorian. Poza tym czeka w walce wieczoru czeka nas pojedynek o pas w tej kategorii. Wygrany pierwszego turnieju, z 2019 roku, Giorgio Petrosyan podejmie Superbona. Jako przystawka i otwarcie, do klatki (?) wejdzie zwycięzca turnieju Enfusion w wadze ciężkiej Rade Opacić, który zmierzy się ze znanym polskim fanom Patrickiem Schmidem. Start od godziny 14:30, a transmisja dostępna będzie na TVP Sport, aplikacji i stronie sport.tvp.pl, kanale Fightklub, a także oficjalnym kanale YT ONE
ROZPISKA

Od 18:00 w Pradze natomiast event Heroes Gate 24, gdzie zobaczymy walki w trzech formułach. W MMA zadebiutuje były zawodnik Glory i zwycięzca turnieju Oktagon Underground Daniel Skvor, kolejny pojedynek bokserski stoczy były fajter KoK Vasil Ducar, a na zasadach K-1 wystąpią takie nazwiska jak Melvin Mane, Marko Novak, czy mający za sobą walkę na MFC Daniel Vitovec. Relacja w cenie 5 euro na Oktagon.tv.
PEŁNA ROZPISKA TUTAJ

SOBOTA 16 PAŹDZIERNIKA:

W Rosji odbędzie się ciekawa gala, podczas której kickboxing będzie co prawda tylko dodatkiem, ale warto spojrzeć na to co będzie działo się podczas RCC: Intro 16. W klatce swoje walki stoczą m.in. mający na koncie pasy KoK i FEA Vitalie Matei, Salimchan Ibragimow z występami na galach Topking WS, czy finalista marcowego turnieju FEA Stanisław Kazancew. Start od godziny 14:00 polskiego czasu. Transmisja za darmo na oficjalnym kanale RCC.
PEŁNA ROZPISKA TUTAJ

Nieco później druga w tym roku gala King of Kings w Tallinnie. Na KoK 94 World Series in Tallinn czteroosobowy turniej kobiet do 60 kg, a w nim Ilona Wojda. Poza Polką w czwórce także reprezentantki gospodarzy: Astrid Johanna Grents i Sigrid Kapanen. Stawkę uzupełnia znana z warszawskiego eventu KoK Ludovica Ciarpaglini. W main evencie konfrontacja o pas tymczasowy do 77 kg między Chico Kwasim z Mike’s Gym a doświadczonym Hendrikiem Themasem. Bardzo ciekawie zapowiada się również walka zwycięzcy turnieju Topkinga Dmitrija Wareca z triumfatorem zeszłorocznej drabinki do 77 kg Ottem Remmerem. Poza Wojdą, z warszawskiej Garudy także Oleg Mosznin i Władimir Hynżu. Start od godziny 17:00 na kanale Fightbox i serwisie kokfights.tv.
ROZPISKA

Dla miłośników rodzimego podwórka i walk niekoniecznie zawodowych, gala FighTTime 23 z Niepołomic. W programie pojedynki w formułach K1, MT i light contact. W najciekawszym pojedynku niedawny uczestnik karty wstępnej gali HFO: Solpark 2 Norbert Muszyński zmierzy się z byłym pretendentem do pasa ISKA Amadeuszem Mućką. Transmisja od godziny 18:00 na kanale YT sporty-walki.org.
ROZPISKA

NIEDZIELA 17 PAŹDZIERNIKA:

Od 6:30 w Nagoyi HEAT 49, gdzie główną rolę będzie odgrywało MMA, ale zobaczyć też będzie można Abirala Ghimire. „Himalayan Cheetah” zrobił już dużo zamieszania w K-1, a teraz wraca do swojej macierzystej organizacji. Poza tym doświadczona zawodniczka kickboxingu, karate i MMA Mariya Suzuki zmierzy się z wracającą do zawodowych startów Rin Nakai za tzw. mixed rules, czyli jedna runda w kickboxingu, druga w MMA. Transmisja w PPV.
Rozpiska:

Abiral Ghimire vs. Daisuke Fujimura
Yuki Yasukawa vs. Yuki Kitagawa
Kazuhiro Sugawara vs. Yuki Okano
Igor Tanabe vs. Koshi Shimizu
Jun Doi vs. Shohei Nose
Yuki Miwa vs. Masanori Shimada
Norasing Sit.Muangsi vs. Kazuhito
Keito Naito vs. Satoshi Katashima
Noriyoshi Wada vs. Ryuhei Sakai
Wanchaloem Chanahan vs. Possible K
Takumi Horikoshi vs. Yashazaru
Tae Sun Yoon vs. Satoshi Miyokawa
Takuya Kuramoto vs. Daichi Sakamoto
Mariya Suzuki vs. Rin Nakai

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here