Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (16-18 lipca)

0
969

Tym razem zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się Japonia i gale trzech największych promotorów kickboxingu, ale z kolei w piątek dzieje się trochę w Europie.

PIĄTEK 16 LIPCA:

Weekend można zacząć od wizyty w Rumunii. Na OSS Fighters 06 w Mamaii zobaczymy głośne rumuńskie nazwiska jak Alex Filip, Amansio Paraschiv, Cristian Ristea, czy wreszcie Bogdan Stoica. Start od godziny 18:00 polskiego czasu. Event warty odnotowania z transmisją na DigiSport, ale potrzeba do tego VPN.
Rozpiska:

Od 20:30 w Alkmaar Enfusion Cage Events 05, czyli ostatnia część tryptyku po siedmiomiesięcznej przerwie. W klatce tym razem zwykłe kickbokserskie pojedynki z turniejem wagi ciężkiej na czele plus jedna walka w MMA. Transmisja od 20:30 na kanałach Fightklub i Fightbox.

SOBOTA 17 LIPCA:

W sobotę rano w Japonii gala K-1 World GP 2021 – Fukuoka. Jak to w przypadku K-1, mamy do czynienia z maratonem. 17 pojedynków na karcie, w tym 14 w części głównej. Main eventem starcie o pas w limicie 62,5 kg między Gonnaparem a Asahisą Taio. Poza tym w Fukuoce zaprezentują się tacy fajterzy jak weteran Koya Urabe, byli mistrzowie Rukiya Anpo i Yuuki Egawa, oraz słynący z efektownego stylu Hiromi Wajima i Abiral Ghimire. Start od 6:20. Część główna od 7:30, a transmisja w Abema.tv z VPN, albo na serwerze Discord Beyond Kickboxing.

O 19:00 polskiego czasu kolejna turecka gala King of Kings, tym razem z Adany. Na KoK 91 zobaczymy m.in. Sinana Cagalę, czy zwyciężczynię turnieju z 2018 Ilknur Kurt. Transmisja tym razem na kokfights.tv.

NIEDZIELA 18 LIPCA:

Podobnie jak dzień wcześniej, w niedzielę rano znowu duże wydarzenie w Japonii, tym razem od konkurencji. RISE World Series 2021 w Osace to świetnie obsadzone ćwierćfinały turnieju do 53 kg. To również występy czołowych zawodników organizacji jak Masahiko Suzuki, świetnie zapowiadająca się konfrontacja znanych z RIZIN Taigi Kawabe z Kanem Nakamurą, czy pojedynek w rękawicach do MMA z udziałem Hiroto Yamaguchiego i Rikiego Sakuraia. Początek od 6:00, karta główna od 7:00, a transmisja w PPV dostępna na FITE.tv.

Od 11:00 natomiast w Korakuen Hall KNOCK OUT vol. 3, a tam m.in. znany ze starego K-1 Shintaro Matsukura, pojedynek o pas MT miedzy Suarekiem a Yotą Shigemorim, czy świetnie zapowiadające się starcie kobiet, w którym Rina „Panchan” Okamoto zmierzy się z twardo i efektownie walczącą, znaną z RISE, Hitomi „sasori” Nagai. Relacja w PPV.
rozpiska:
Shintaro Matsukura vs. Hijiri Tamura
Chihiro Suzuki vs. Keijiro Miyakoshi
Haruto Yasumoto vs. Kenichi Takeuchi
Hiroki Nakamura vs. Saksith
Suarek Rukkukamui vs. Yota Shigemori
Rina Okamoto vs. Hitomi Nagai
Eisaku Ogasawara vs. Takuma Ota
Bazooka Koki vs. Yasuhiro Matsuo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here