Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (16-18 października 2020)

0
942

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym kickbokserskim rozkładem jazdy. Tym razem głównie Azja, ale nie należy zapominać, że w Europie także się dzieje.

PIĄTEK 16 PAŹDZIERNIKA:

Od 14:30 polskiego czasu zaczynamy galę ONE Championship: Reign of Dynasties II. Znowu w Singapurze, ale w porównaniu z wydarzeniem sprzed tygodnia, w rozpisce dominują formuły uderzane. W main evencie zwycięzca turnieju Glory i zdobywca pasa MAX MT Chenglong Zhang podejmie mistrza świata w jednej z odmian kontaktowego karate Hirokiego Akimoto. W co-main jego brat Chunyu natomiast zmierzy się z wracającym do startów w MT, czterokrotnym mistrzem stadionu Lumpinee Sagetdao. Na żywo wydarzenie będzie można oglądać na stronie i aplikacji TVP Sport, kanale Fightklub i oficjalnym kanale YT ONE. Od godziny 0:50 w TVP Sport przygotowało natomiast powtórkę.

SOBOTA 17 PAŹDZIERNIKA:

W nocy z piątku na sobotę (od 3:00 w Polsce) coś dla fanów boksu bez rękawic. Kolejny event BKFC z serii Toe the Line Fight Series, a tam m.in. weterani ringów i klatek: Mike Kyle i Will Chope. Do sprawdzenia na oficjalnym serwisie streamingowym BKFC.
Rozpiska:
Mike Kyle vs. Bobo O’Bannon
Jordan Nash vs. Chris Lavant
Michael Bissett vs. Jason Fish
Bruce Lutchmedial vs. Will Chope
Martin Brown vs. Juan Pina
Zion Tomlinson vs. Harrison Aiken

Od 7:15 polskiego czasu tradycyjnie z przedmieść Bangkoku walki na stadionie Omnoi. Za darmo na Youtube.

O 11:00 z Japonii Krush.118, a tam walka o pas do 65 kg i ćwierćfinału turnieju najniższej męskiej kategorii w Krush, czyli do 53 kg.

Od 13:00 startują dwie gale w Tajlandii. Tradycyjnie MAX MT (transmisja TUTAJ) i Thai Fight z Saenchaiem i Por Tor Torem, którzy znowu stawią dzielny opór farangom (czyli nie-Tajom). Do sprawdzenia na Youtube. Godzinę później (tj o 14:00) zaczyna się Muay Hardcore, czyli bitki w taju, w małych rękawicach. Na żywo także na serwisie Youtube.

Od 21:45 w Wuppertal w Uni-Halle następny event Enfusion, a właściwie jego główna karta. W akcji zobaczymy dwójkę mistrzów holenderskiej oraganizacji, ale w superfightach: Mohammeda Boutasę i Sarel de Jong. Dodatkowo finał turnieju lokalnego partnera Enfusion, czyli IFP. Początek od 21:45 na stronie i aplikacji TVP Sport (powtórka potem od 1:40 na antenie TVP Sport). Karta wstępna, która zaczyna się o 20:00, być może pojawi się także na stronie i aplikacji. Na pewno całość można zobaczyć w Fightboksie i FITE.tv. Będą miały na niej miejsce półfinały turnieju, w którym na pewno wystąpi człowiek, który jako ostatni pokonał Mateusza Białasa, czyli Besmir Helshani. Tutaj pełna rozpiska:

NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA:

Jak zwykle od 13:00 w niedzielę MAX MT na Youtube, a godzinę potem MT Super Champ, również na YT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here